Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 balandžio 2d. 13:30

Buvusi A.Vilčinsko žmona R.Gajauskaitė apie naują mylimąjį: „Turiu jaunesnį už save – o kodėl ne?“

Rūta Gajauskaitė
LNK nuotr. / Rūta Gajauskaitė
Buvusi Arvydo Vilčinsko (60) žmona Rūta Gajauskaitė (31) neslepia – nutraukusi dvejus metus su dainininku trukusią santuoką ji pajautė palengvėjimą. 29-eriais metais už buvusį sutuoktinį jaunesnė moteris šiandien vieną iš skyrybų priežasčių nurodo per didelį amžiaus skirtumą. Esą nors santykių pradžioje ji į tai nekreipė dėmesio, vėliau suprato – tai didelė kliūtis kuriant darnią šeimą.

Apie visa tai Rūta atvirai papasakojo pirmadienio „Nuo... Iki...“ laidoje. Su LNK televizijos žiūrovais ji pasidalino mintimis apie tarp jos ir A.Vilčinsko atsiradusius barjerus, taip pat užsiminė ir apie naują mylimąjį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Teismas nutraukė A.Vilčinsko ir perpus jaunesnės žmonos santuoką, bet jie dar turi bendrų planų

„Po skyrybų buvo liūdna, buvo gana didelė depresija, bet veikla gydo“, – tikino moteris. O kai yra veiklos, tuomet pavyksta nukreipti niūrias mintis, pavyksta iš naujo pažvelgti ir į save pačią, gal net iš naujo save pamilti. Galiausiai tai ima pastebėti ir kiti.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka

Šiandien Rūta sako tikrai nesiruošianti užsidaryti namuose ir verkti į pagalvę. Su A.Vilčinsku ji sako norėjusi išsiskirti taikiai, norėjusi vėliau palaikyti draugiškus santykius.

O vyrų dėmesio jai niekuomet netrūko, štai ir dabar – ji sako jau turinti naują širdies draugą.

„Man visas gyvenimas prieš akis. Turiu simpatiją, jaunesnį už save – o kodėl ne? Turiu ir džiaugiuosi. Nežinau, kaip bus ateityje, bet dabar mėgaujamės savo santykiais“, – „Nuo... iki“ kalbėjo ji.

Rūta sako dabar santykius ėmusi vertinti kritiškiau, todėl visoms moterims prieš žengiant prie altoriaus pirmiausia rekomenduoja pagyventi su būsimu vyru po vienu stogu. „Kol negyveni kartu, atrodo, kad dangus po kojomis. Netekėkit, kol metus ar dvejus nepagyvenot kartu. Reikia kartu turėti buitį ir pažiūrėti, kaip seksis. Nedarykit taip, kaip aš padariau, nuoširdžiai visų prašau“, – laidoje sakė pašnekovė.

Su A.Vilčinsku ji susipažino Airijoje, kur pragyveno kone dešimt metų, tuomet dainininkas vietos lietuviams ten buvo surengęs koncertą. Jiedu susibendravo, ėmė susirašinėti, kelis mėnesius bendravo internetu, kol dainininkas įkalbėjo ją grįžti į Lietuvą.

Asmeninio albumo nuotr./Alvydas Vilčinskas su žmona Rūta Vilčinskiene
Asmeninio albumo nuotr./Alvydas Vilčinskas su žmona Rūta Vilčinskiene

„Mane sužavėjo brandus jo požiūris į gyvenimą, patirtis, begalinis dėmesys – tuo metu gyvenau viena, jaučiausi vieniša. O jis – subrendęs, mokėjo tą dėmesį rodyti, ir apsuko man galvą. Buvau naivi“, – prisipažino Rūta.

Dėl šių santykių ji metė gerą darbą Airijoje, atsikraustė į Lietuvą. Pagal išsilavinimą Rūta turi kirpėjos specialybę, nors dabar dirba parduotuvės kasoje, o turėdama laisvo laiko – veda renginius. Sūnų iš ankstesnių santykių auginanti moteris įsitikinusi, kad nėra gėdingo darbo, o iš svetimos kišenės ji gyventi niekada nenorėjo. Todėl dabar verčia naują etapą ir tiki – už pastangas visuomet bus atlyginta.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:25
28:56
01:28

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką