Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusi atrankos į „Euroviziją“ dalyvė pažėrė kritikos konkursui (nuotraukos)

Ingrida Žiliūtė
„Scanpix“ nuotr. / Ingrida Žiliūtė ir Šarūnas Kirdeikis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienio vakarą TV3 laidos „3-ias butas“ filmavime buvo nagrinėjami „Eurovizijos“ užkulisiai Lietuvoje: kaip šiam konkursui ruošiasi muzikos atlikėjai, kaip apie jį atsiliepia ir kokias dainas ruošia.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Laidoje pasirodė grupė „InCulto“ ir sugrojo neseniai pasaulį išvydusį smagų kūrinį „Eastern European Funk”, su kuriuo ir ketins šturmuoti “Euroviziją”.

Tuo tarpu prieš porą metų į nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ finalą patekusi dainininkė Ingrida Žiliūtė patikino, kad nors jai ir šiemet kirbėjo mintis dalyvauti konkurse, tačiau tam sutrukdė laiko trūkumas: Ingrida dalyvauja miuzikluose, filmuojasi laidose ir užsiima kita veikla.

Su kolege Marta ir pianistu Kęstučiu laidos „3-ias butas“ filmavime pasirodžiusi Ingrida drąsiai užtraukė kritišką dainelę apie Lietuvoje vykstančios atrankos į „Euroviziją“ ypatumus.

„Gal gali sumest man litą du, jei gali paaukok ant dainų, ant eilių ir man bus lengviau, gal bus, o kol kas nepadės ir špagatas platus...“ – duetu užtraukė Ingrida ir Marta. Trijulė vilkėjo juodus kostiumus ir pasipuošė skrybėlėmis, o dainą traukė pagal Dimos Šavrovo-Sashos Song kūrinį „Pasiklydęs žmogus“.

Dainininkės užtikrino, kad tai jokiu būdu nėra D.Šavrovo kūrinio parodija – tiesiog šiuo pasirodymu bandoma pabrėžti netinkamą atrankos į šį konkursą organizavimą ir konkurso dalyvių požiūrį.

Martos teigimu, yra neteisinga, kuomet konkurso laimėtojas negauna pakankamo finansavimo, pinigų turi prašyti iš šalies gyventojų. Mergina taip pat teigė, kad ir didelė dalis „Eurovizijos“ atrankos dalyvių į šį konkursą veržiasi su formato neatitinkančiomis dainomis, nes atlikėjų tikslas – savireklama. 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką