Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 10d. 23:31

Buvusi atrankos į „Euroviziją“ dalyvė pažėrė kritikos konkursui (nuotraukos)

Ingrida Žiliūtė
„Scanpix“ nuotr. / Ingrida Žiliūtė ir Šarūnas Kirdeikis
Sekmadienio vakarą TV3 laidos „3-ias butas“ filmavime buvo nagrinėjami „Eurovizijos“ užkulisiai Lietuvoje: kaip šiam konkursui ruošiasi muzikos atlikėjai, kaip apie jį atsiliepia ir kokias dainas ruošia.

Laidoje pasirodė grupė „InCulto“ ir sugrojo neseniai pasaulį išvydusį smagų kūrinį „Eastern European Funk”, su kuriuo ir ketins šturmuoti “Euroviziją”.

Tuo tarpu prieš porą metų į nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ finalą patekusi dainininkė Ingrida Žiliūtė patikino, kad nors jai ir šiemet kirbėjo mintis dalyvauti konkurse, tačiau tam sutrukdė laiko trūkumas: Ingrida dalyvauja miuzikluose, filmuojasi laidose ir užsiima kita veikla.

Su kolege Marta ir pianistu Kęstučiu laidos „3-ias butas“ filmavime pasirodžiusi Ingrida drąsiai užtraukė kritišką dainelę apie Lietuvoje vykstančios atrankos į „Euroviziją“ ypatumus.

„Gal gali sumest man litą du, jei gali paaukok ant dainų, ant eilių ir man bus lengviau, gal bus, o kol kas nepadės ir špagatas platus...“ – duetu užtraukė Ingrida ir Marta. Trijulė vilkėjo juodus kostiumus ir pasipuošė skrybėlėmis, o dainą traukė pagal Dimos Šavrovo-Sashos Song kūrinį „Pasiklydęs žmogus“.

Dainininkės užtikrino, kad tai jokiu būdu nėra D.Šavrovo kūrinio parodija – tiesiog šiuo pasirodymu bandoma pabrėžti netinkamą atrankos į šį konkursą organizavimą ir konkurso dalyvių požiūrį.

Martos teigimu, yra neteisinga, kuomet konkurso laimėtojas negauna pakankamo finansavimo, pinigų turi prašyti iš šalies gyventojų. Mergina taip pat teigė, kad ir didelė dalis „Eurovizijos“ atrankos dalyvių į šį konkursą veržiasi su formato neatitinkančiomis dainomis, nes atlikėjų tikslas – savireklama. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką