Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 11d. 14:52

Buvusi „gelbėtoja“ Neringa Mažeikienė apie vaikų auklėjimą: „Leidžiu jiems viską“

"Cut Cut" studijos gimtadienio akimirka
Organizatorių nuotr. / "Cut Cut" studijos gimtadienio akimirka

Žinomų žmonių būrys vieną saulėtą vakarą rinkosi į kirpimo studijos „Cut cut“ dvejų metų jubiliejų. Čia apsilankė ir buvusi „gelbėtoja“ Neringa Mažeikienė su vaikais, apie kurių auklėjimo ypatybes ji papasakojo išsamiau.

Pasveikinti vakaro šeimininkės užsukusi aktorė bei buvusi „gelbėtoja“ Neringa Mažeikienė neslėpė, kad čia jos sūnus ir dukra – dažni lankytojai. „Man patinka, kai mano vaikai visada tvarkingai nukirpti ir sušukuoti. Ypač vyresnėlis“, – sakė žinoma moteris.

Paklausta, ko ji niekada neleistų savo vaikams, Neringa buvo atvira – savo vaikams ji leidžia viską, tačiau su saiku.

Renginio akimirkos – galerijoje:

„Kai pati buvau vaikas, paauglė, nesuprasdavau, kodėl tėvai man draudžia, pavyzdžiui, nusikirpti plaukus. Aš savo vaikams esu atlaidesnė, šiuolaikiškesnė. Leidžiu ir dažyti plaukus, ir kaip nors įmantriai nusikirpti. Visai neseniai Grantas buvo ir mėlynais plaukais“, – sakė TV žvaigždė.

Organizatorių nuotr./"Cut Cut" studijos gimtadienio akimirka
Organizatorių nuotr./"Cut Cut" studijos gimtadienio akimirka

N.Mažeikienė prisiminė ir pati vaikystėje nemažai eksperimentavusi su savo plaukais. „Didžiausia mano užgaida buvo turėti šviesius plaukus. Tad vieną kartą pasiėmiau vandeninius dažus, atsistojau prieš veidrodį ir visą galvą nusidažiau geltonai. Pamačiau rezultatą ir išsigandau – atrodžiau tiesiog tragiškai“, – juokėsi moteris.

Išskirtinių papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė prisiminė, kad vaikystėje savavališkai buvo nusikirpusi kirpčiukus. Tačiau jos sūnus pranoko mamą.

„Gustas sugebėjo ne tik įsivelti į plaukus kramtomą gumą, bet dar ir pats ją išsikirpti. Kai pamačiau vaizdą, net prisėdau – mano vaiko galva atrodė kaip išskusta plėmais“, – juokėsi Elvyra.

Paklausta, ko niekada neleistų savo vaikams, žinoma moteris buvo lakoniška. „Gustui leidžiu eksperimentuoti ir ieškoti savo stiliaus. Nori žalių plaukų – prašau, nori nusiskusti – prašom“, – neslėpė papuošalų kūrėja.

Su sužadėtine Živile Jonikaite gimtadienio šventėje apsilankęs TV bei kino prodiuseris Gediminas Juodeika prisipažino – jis labai tolerantiškas dviejų vaikų tėvas, tačiau savo sūnums niekada neleistų pirsingo bei ilgalaikių tatuiruočių.

Organizatorių nuotr./"Cut Cut" studijos gimtadienio akimirka
Organizatorių nuotr./"Cut Cut" studijos gimtadienio akimirka

„Aš esu gana konservatyvus tėvas, kai kalba eina apie ilgalaikį kūno bjaurojimą. O dėl plaukų – tai lai eksperimentuoja į valias, gi ataugs“, – sakė jis.

Tarp pasveikinti atvykusių svečių buvo galima išvysti plaukų stilistą Karolį Murauską, „MEstudijos“ vadoves Kristiną Burneikienę bei Dovilę Orlauskienę, žinomą modelį Viktoriją Zigmantienę bei verslininkę Liną Vyšniauskienę.

Mėlyni ar žali plaukai, stilingos tatuiruotės, paįvairinančios žaismingus kirpimus vaikiškus kirpimus šiandien jau nieko nebestebina. Tačiau vos prieš metus tai buvo gana šokiruojanti naujiena, kurią pirmieji Lietuvoje pristatė vaikų ir vyrų kirpimo studijos „Cut Cut“, esančios Kaune, kolektyvas.

„Kai pas mus į studiją tėvai atvesdavo savo vaikus, dažnas užsimindavo norintis spalvotų plaukų, todėl išdrįsome pasiūlyti nekenkiančius ir trumpalaikius plaukų tonavimus bei laikinas plaukų tatuiruotes mažiesiems. Pastarosios tapo tokios madingos berniukų tarpe, kad be jų kirpimas būna tiesiog neužbaigtas“, – į dvejų metų gimtadienio šventę pakvietusi Lietuvos garsenybes, džiaugėsi studijos įkūrėja bei meistrė Egidija Šatikienė.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką