Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusį Seimo narį Liną Karalių ir jo draugę Gintarę Gurevičiūtę medžioja Palangos aplinkosaugininkai

L.Karalius su G.Gurevičiūte Lietuvos pajūryje.
15min.lt nuotr. / L.Karalius su G.Gurevičiūte Lietuvos pajūryje
Šaltinis: 15min
0
A A

Teigiama, kad vasarą savo draugės Gintarės Gurevičiūtės vadovaujamos įmonės „Sėkmingi projektai” interesams aktyviai atstovavęs iš Seimo pašalintas Linas Karalius dabar vengia atvykti į Palangą. Kodėl?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Palangos aplinkosaugininkai niekaip negali prisikviesti nei buvusio Seimo nario Lino Karaliaus, nei jo draugės Gintarės Gurevičiūtės, kuriai ketinama surašyti administracinį protokolą už aplinkos teršimą, antradienį rašo „Lietuvos rytas“.

Dienraščio žiniomis, už vasarą užterštą paplūdimį L.Karaliaus draugės dabar laukia nuo 800 iki 4 tūkst. litų bauda ir beveik 4 tūkst. litų sąskaita už paplūdimio sutvarkymą.

Aplinkosaugininkai G.Gurevičiūtei jau yra išsiuntę tris kvietimus atvykti, tačiau porelė kurorte nesirodo.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Linas Karalius savo kabinete
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Linas Karalius

Šią vasarą G.Gurevičiūtės vadovaujama įmonė „Sėkmingi projektai” už pusantro tūkstančio litų Užkanavėje gavo prekybos ir paslaugų teikimo vietą paplūdimyje. Čia L.Karalius su savo drauge įrengė kupolo formos lauko kavinę, kurioje buvo teikiamos viešojo maitinimo paslaugos.

Per vasarą veikusi L.Karaliaus palapinė pagarsėjo skandalingai. Dėl naktimis čia garsiai grojamos muzikos į paplūdimį ne kartą teko važiuoti policijos pareigūnams, o nustačius higienos reikalavimų pažeidimų kavinės veikla kelioms dienoms buvo sustabdyta.

Rugsėjo pradžioje L.Karaliaus kompanija lauko palapinę susilankstė ir išvažiavo.

G.Gurevičiūtei siuntė jau 3 šaukimus, tačiau porelė kurorte nebesirodo.

Kitą dieną vaikštinėdamas pliaže kaimynystėje gyvenantis palangiškis L.Karaliaus palapinės vietoje aptiko į smėlį įkastą dvokiančią kiaurą statinę.

Buvo aišku, kad iš L.Karaliaus palapinėje veikusios virtuvės nuotekos buvo leidžiamos į statinę, o iš jos teršalai sunkdavosi į smėlį.

Ištyrę šioje vietoje daugiau nei metro gylyje paimto užteršto smėlio mėginį aplinkosaugininkai nustatė, kad, lyginant su kitoje pliažo vietoje ištirtu smėliu, organinių medžiagų koncentracija viršija 223 kartus.

Kurorto komunalininkai iš tos vietos, kurioje stovėjo L.Karaliaus palapinė, išvežė apie 12 kubinių metrų virtuvės nuotekomis užteršto smėlio, primena „Lietuvos rytas“.

Šie darbai savivaldybei kainavo 3 862 litus. Dabar šią sąskaitą ketinama pateikti leidimą pliažo kavinės veiklai gavusios įmonės „Sėkmingi projektai” direktorei G.Gurevičiūtei.

15min nuotr./L.Karaliaus kavinė ant jūros kranto sulaukė tikrintojų.
„15min“ nuotr./L.Karaliaus kavinė ant jūros kranto ne kartą sulaukė tikrintojų.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką