Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 06 21, 16:50

Buvusi televizijos laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė susilaukė antro vaiko: „Pagaliau telpu į džinsus“

Iš viešumos pasitraukusi buvusi televizijos laidų vedėja, projektų vadovė Aistė Paškevičiūtė gyvena itin džiugiomis permainomis. Jos namuose jau krykštauja antrasis vaikelis.
Aistės Paškevičiūtės fotosesijos žirgyne akimirka
Aistės Paškevičiūtės fotosesijos žirgyne akimirka / Raimondos Česnakauskaitės nuotr.

Apie pasaulį išvydusį naują šeimos narį gegužės pabaigoje socialiniame tinkle „Facebook“ prasitarė pati Aistė. Čia ji pasidalijo ir mintimis apie malonius pokyčius, atsiradusius praėjus kuriam laikui po gimdymo.

„Šiandien man yra didi diena todėl, kad pagaliau, pirmą kartą po gimdymo, įtilpau į vienus iš priešnėštuminių džinsų.

Nesvarbu, kad užtrauktukas užsisega tik atsigulus ant nugaros. Ir kad atsitūpti anei pasilenkti negaliu, nes saga išplyš. Ir kad šiaip tie džinsai man visuomet gerokai per laisvi būdavo....

Bet aš į juos vėl telpu!

Ir po +25 kilogramų bei metų laiko nešiojant vienintelius treningus ir vyro bliuzonus, tai yra tiesiog nuostabu“, – rašė A.Paškevičiūtė.

Kadangi Aistė nusprendė pasitraukti iš viešumos ir neatvirauti apie savo asmeninį gyvenimą, ji neatskleidžia nei kūdikio lyties, nei jo tėčio.

Kad A.Paškevičiūtė laukiasi antros atžalos, paaiškėjo 2018-ųjų gruodį. Tąkart moteris apsilankė „Žinių radijuje“, Beatos Tiškevič laidoje „Pasimatymai“, kurioje kalbėjo apie savo vidinius virsmus, praėjusį gyvenimo etapą televizijoje. Jau senokai viešumoje matyta moteris čia pasirodė suapvalėjusiu pilvuku, kuris aiškiai išdavė, jog Aistė laukiasi vaikelio.

LPP nuotr./Aistė Paškevičiūtė
LPP nuotr./Aistė Paškevičiūtė

15min primena, kad Aistė Paškevičiūtė anksčiau asistavo Marijonui Mikutavičiui laidoje „Taip arba ne“, kartu su kolega Džiugu Siaurusaičiu vedė laidą „Skylė sienoje“. Taip pat tokias laidas kaip „Greiti ir įsiutusios“ , „Paparacai.lt“. Moteris buvo laidų „Šok su manimi“ ir „Rožių kerai“ dalyvė.

A.Paškevičiūtė taip pat augina 2015-aisiais gimusį sūnų., jo susilaukė su tuometiniu vyru Lauru Stankevičiumi.

2018 metų sausį Vilniaus apylinkės teismas nutraukė Aistės ir jos tuometinio vyro Lauro Stankevičiaus santuoką. Pora skyrėsi bendru sutarimu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką