Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusio krepšininko Artūro Javtoko žmonos Akvilės byla artėja prie atomazgos

Akvilė Javtokienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Akvilė Javtokienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio popietę Vilniaus apylinkės teisme toliau buvo nagrinėjama administracinių teisės pažeidimų byla, kurioje Artūro Javtoko sutuoktinė Akvilė Javtokienė kaltinama dėl avarijos ir tyčinio pasitraukimo iš įvykio vietos. Jeugenijušas Jaglinskis

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pirmadienį į teismo posėdį atvyko A.Javtokienė ir jos advokatė Greta Paskučinienė. Nukentėjusysis Gintaras Bleizgys ir jo atstovas Algirdas Čiurlys nepasirodė. G.Bleizgys prašė teismo nagrinėti bylą jam nedalyvaujant, o A.Čiurlys pranešė, kad nutraukė atstovavimo sutartį su klientu.

Teismo posėdyje taip pat nepasirodė paskutinis neapklaustas liudytojas, buvęs pareigūnas Darianas Skutkus, kuriam buvo įteiktas kvietimas į teismą.

„Policija nesurinko objektyvių įrodymų, o pareigūnų pateiktos nuotraukos nėra Akvilės Javtokienės automobilio“, – prieš nagrinėjimą pareiškė G.Paskučinienė. Jokios papildomos medžiagos ar įrodymų nebuvo pateikta, todėl teisėjas nusprendė užbaigti bylos nagrinėjimą.

„Aš, kaip ir anksčiau, tvirtinu, kad jokio eismo įvykio nebuvo. Pripažįstu, kad buvau įvykio vietoje, kaip ir teigė „Volvo“ savininkas. Bandžiau išvengti susidūrimo su atbuline eiga iš garažo išvažinėjančio automobilio vairuotoju, sustojau, mes apžiūrėjome ir tiek. Nebuvo jokių pažeidimų ir nemačiau jokių žmonių, kurie vytųsi mane ar mojuotų, todėl nuvažiavau. Savo kaltę neigiu“, – kalbėjo A.Javtokienė.

Advokatė G.Paskučinienė perskaitė baigiamąją kalbą ir prašė teismo bylą nutraukti. Nutartį teisėjas turėtų paskelbti dar šiais metais.

Bylos duomenimis, prabangaus visureigio BMW X5 ir sedano „Volvo S60“ smulkus susidūrimas dar praėjusią žiemą įvyko sostinės Žvėryno rajone.

Visureigio vairuotoja kaltinama tuo, kad manevruodama kliudė kitą transporto priemonę, ją šiek tiek apgadino, tačiau nekvietė policijos ir pasitraukė iš įvykio vietos. Už tai A.Javtokienei gresia vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo 3 metų ir bauda nuo 3 000 litų.

Moteris neigia savo kaltę ir teigia, kad avarijos nebuvo, iš jokio eismo įvykio vietos ji nepabėgo ir byla jai iškelta nepagrįstai. Iki šios dienos teisėjas Jeugenijušas Jaglinskis posėdžių metu yra apklausęs nukentėjusįjį Gintarą Bleizgį, liudytojas Birutę Stačinskaitę ir Eglę Konstanciją Gylytę, policijos pareigūną, kuris surašė pažeidimą, Romualdą Gasparavičių, tačiau nutarties nėra priėmęs.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką