Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 sausio 14d. 07:04

Buvusių draugų kova tęsiasi muzikoje: dainą išleidęs OG Version prakalbo apie pyktį ir pagiežą

OG Version, Karolina Meschino, Remigijus Daškevičius-Remis
15min, Martyno Stankaičio nuotr. / OG Version, Karolina Meschino, Remigijus Daškevičius-Remis

Po kilusio skandalo, į kurį įsisuko socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir grupė „Flying Saucer Gang“, kurį laiką buvo laukiama naujo merginos širdies draugo OG Version komentaro. Pirmadienį jis nusprendė nutraukti tylą ir pateikė savo nuomonę apie susiklosčiusią situaciją. Tiesa, tai jis padarė kiek neįprastu būdu – išleido naują dainą.

15min jau anksčiau bandė susisiekti su OG Version ir paklausti, kaip jis vertina kilusį skandalą dėl Karolinos Meschino bei jos buvusio vaikino Remigijaus Daškevičiaus-Remio skyrybų ir užgimusių jausmų draugo merginai, tačiau nepavyko. Panašu, kad atlikėjas nusprendė į visus klausimus atsakyti naujame kūrinyje „Žmonės nesupras“.

Dainos eilutėse vaikinas pasakoja apie neišskiriamą draugystę, pasitikėjimą vienas kitu, atsiradusį pyktį ir pagiežą bei žmonių tarpusavio nesupratimą. Panašu, kad žodžiai yra skiriami „Flying Saucer Gang“ grupės nariui Remigijui.

„Šita visa emocija yra skirta žmonėms, kurie piktinasi, kurie jaučia neapykantą, pagiežą ir taip toliau. Iš tikro, visi labai ramiai gyvenkite ir nesipykite, nes tai daveda iki labai žiaurių dalykų. Muzikoje būnu piktas, šaltas, bet šį kartą aš neatsakysiu nei į diss, nei į nieką. Nesvarbu, publika nori to ar ne, aš viską darau iš širdies. Man nesvarbu, kas bachūras, kas ne bachūras, man nesvarbu, kas geresnis, kas blogesnis, man nesvarbu, kas ką pasieks, ko nepasieks. Aš nevaidinsiu nei Tupako nei Bigo“, – kūrinyje galima išgirsti šiuos OG Version žodžius.

Išgirskite dainą (įspėjame, kad tekste yra necenzūrinių žodžių):

VIDEO: og version - žmones nesupras

Lietuvos pramogų pasaulį sudrebinęs skandalas kilo, kai internetinėje erdvėje pradėta dalintis istorijomis, esą Karolinos Meschino draugystė su buvusiu mylimuoju, „Flying Saucer Gang“ nariu Remigijumi Daškevičiumi-Remiu, nutrūko dėl to, kad ji susibičiuliavo su kitu grupės nariu, Remigijaus draugu Dominyku Ježeriu-OG Version.

Internautai spėliojo, kad būtent OG Version išskyrė Karoliną Meschino ir Remigijų Daškevičių-Remį, o ir pati Karolina sulaukė daugybės negatyvių žinučių, dėl kurių tam tikrą laiką net buvo užsišaldžiusi instagramo paskyrą.

Netrukus paaiškėjo, kad OG Version nebekoncertuoja su „Flying Saucer Gang“, o tylą nutraukusi K.Meschino pripažino, kad su juo iš tiesų yra pora. Vis dėlto ji tikino, kad pasklidusios kalbos apie išdavystę nėra tiesa.

Sausio 8 dieną Karolina grįžo į instagramą, tačiau panašu, kad tuo ši istorija toli gražu nesibaigė, o tik įgavo dar daugiau spalvų. Regis, dabar savo versiją pateikė ir R.Daškevičius.

Penktadienį pasirodė „Flying Saucer Gang“ daina „Šaukštai po pietų“. Internautai iškart ėmė spėlioti, kad joje apdainuojamas kilęs skandalas, o provokuojantis kūrinio tekstas ir visa dainos žinutė skirta būtent į skandalo sūkurį patekusiam dabar jau buvusiam grupės nariui OG Version.

VIDEO: Flying Saucer Gang - Šaukštai Po Pietų (Prod. By 335d X Furytto)

K.Meschino pripažino, kad pastarąsias dienas susidūrė su didele ataka, instagrame dėl šios situacijos ji sulaukė ne vienos žinutės. Tai, ką ji patyrė, buvo, kaip pati sako, beprotiškai sunku.

Kalbėdama su 15min mergina teigė, kad situacija yra labai sunki, ji jaučia didelį spaudimą, iš gerbėjų sulaukė ir patyčių. Kaip pati sako, ne vienas net grasino.

Vis dėlto ji pabrėžia, kad daug kalbų sulaukusi jos draugystė su Dominyku prasidėjo tik tuomet, kai ji išsiskyrė su Remigijumi Daškevičiumi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką