Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 18d. 13:11

Bžeskas laidoje prasitars nepamenantis Ščiogolevaitės su drabužiais...

Egmontas Bžeskas
TV3 nuotr. / Egmontas Bžeskas

Jau šį antradienį „Rožių kerų“ dalyvės stengsis atsakyti į amžiną klausimą – dėl ko moterys puošiasi: dėl savęs, dėl vyrų ar dėl konkurencijos?

Kaip ir visos moteriškos temos, taip ir ši studijoje įžiebs karštą diskusiją. Laidos dalyvės ir vyrų komisija su dviem į studiją atvykusiais svečiais – Kęstučiu Rimdžiumi ir Mantu Petruškevičiumi rugsėjo 22-osios vakarą nuspręs, „Kuri moteris stilingiausia“. Merginos prisipažins, kad mėgsta ne tik pirkti naujus drabužius, bet ir kritikuoti konkurenčių aprangą. Agnė Jagelavičiūtė laidos vedėjo Leo pavadinta „šį tą išmanančia apie madą”, bus pakviesta pagrįsti savo kolegių įvertinimus. Pripažinusi, kad „Rožių keruose“ yra pati stilingiausia, Agnė labai pasitikės savimi ir be gailesčio į kairę ir į dešinę dalins merginoms pastabas. Vienintelė Inga Budrienė išdrįs duoti atkirtį Agnei.

 „Aš Agnę dažnai matau su ta pačia suknele, negalėčiau sau to leisti“, – į devynetuką apkalbančios merginos pastabas atsakys Inga.

Kitos merginos, nelaukdamos Agnės ar dar kandesnės laidos ekspertų vyrų kritikos, pačios skubės pripažinti nemokančios rengtis. Nijolė Pareigytė atvirai pasisakys, kad kartais jai pritrūksta fantazijos, o Eglė Mickevičienė prisipažins, jog įdomiai rengtis ji stengiasi  dėl nedidelės grupelės vyrų, tikėdamasi, kad jos pastangos bus įvertintos. Ar „Rožių kerų“ studijoje susirinkę vyrai pritars Eglės „išsišokimams“, TV3 žiūrovai sužinos jau šio antradienio vakarą.

Daug kritikos šį kartą sulauks dažniausiai kitus įpratusi kritikuoti dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. Klius ne tik jos stiliui, bet ir amžiui. Gediminas Jaunius prasitars, kad sužinojęs, kiek  Rūtai metų, vaikščiojo išsižiojęs dvi savaites. Tuo tarpu Egmontas Bžeskas pareikš, kad jis Rūtos su drabužiais net nepamena... Kodėl širdžių ėdikas ryžosi ištarti tokią frazę, „Rožių kerų“ žiūrovams paaiškės jau visai netrukus.

Na, o Džiugą Siaurusaitį įkvėps Nijolės Pareigytės poelgis – viename interviu ji pareiškė, kad krūtinę pasididino dėl to, kad jai tiktų nauja užsienyje pirkta suknelė.

„Kas būtų, jei aš nusipirkčiau XXL dydžio trumpikes, ir, supratęs, kad jos man netinka, pasididinčiau savo ...“, – užduos retorinį klausimą komisijos narys.

O Rolandą Skaisgirį supykdys ne savo stilių puoselėjančios laidos dalyvės, o svečiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką