Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 30d. 10:00

Carrie Fisher brolis pasidalino naujai surastu aktorės laišku po mirties

Carrie Fisher filme „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“
Kadras iš filmo / Carrie Fisher filme „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“

Paskutinis, devintasis Skaivokerio sagos filmas „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (angl. „Star Wars: The Rise of Skywalker“), šiuo metu renkantis pilnas sales žiūrovų visame pasaulyje, kartu yra paskutinis filmas, kuriame išvysime velionę aktorę Carrie Fisher. Aktorė ir rašytoja, geriausiai žinoma už Lėjos Organos vaidmenį „Žvaigždžių karų“ franšizėje, mirė 2016 metų gruodį, tačiau režisierius J.J.Abramsas nusprendė pasitelkti į pagalbą nepanaudotus kadrus iš ankstesnio filmo, sugrąžindamas C.Fisher finaliniame „Žvaigždžių karų“ epizode.

Aktorės brolis, Toddas Fisheris, kalbėdamas apie savo sesers mirtį ir gyvenimą „Žvaigždžių karų“ franšizėje, neseniai atskleidė, jog nervingai laukė „emocingos“ filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ premjeros. Pasirodo, jog T.Fisheris neseniai rado savo sesers laišką po mirties.

„Aš esu negyva. Kaip laikaisi tu? Greitai pasimatysime... Paskambinčiau ir pasakyčiau, kaip viskas atrodo, bet čia labai prastas ryšys. Baigta. Nauja scena, nauja aplinka, nauja dangiška vieta. Aš pagaliau gavau tą vaidmenį, kurį repetavau visą savo gyvenimą. Dievas suteikė man vaidmenį. Tai yra kelio pabaiga, kuriuo keliavau visą savo gyvenimą.“ – rašoma atrastame Carrie Fisher laiške.

Filmo anonsas:

VIDEO: ŽVAIGŽDŽIŲ KARAI. SKAIVOKERIO IŠKILIMAS | Kinuose nuo gruodžio 18 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2019

Carrie Fisher brolio Toddo teigimu, laišką jis rado tvarkydamas savo velionės motinos daiktus. Jų mama, Debbie Reynolds, deja, mirė kitą dieną po C.Fisher. Toddas Fisheris sako žinąs, kad laišką parašė jo sesuo, nes „Carrie rašysena yra išskirtinė“, todėl laiško autentiškumu jis neabejoja.

„Arba tai buvo kažkas, ką Carrie parašė seniai, nes ji kūrė istoriją apie mirtį, arba tai tiesiog atkeliavo iš anapus. Ji rašė tarsi jau būtų mirusi apie tai, kas mūsų laukia po mirties.“ – savo mintimis pasidalino Toddas Fisheris. „Tai tiesiog pritrenkė mane. Pagalvojau: „Oho, kodėl aš tai radau būtent dabar?“

Be velionės Carrie Fisher, paskutiniame Skaivokerio sagos filme taip pat sugrįžta tokios franšizės žvaigždės kaip Daisy Ridley, Adamas Driveris, Johnas Boyega, Oscaras Isaacas, Lupita Nyongo, Domhnallas Gleesonas, Kelly Marie Tran, Joonas Soutamo, Billie Lourd, Gregas Grunbergas.

Paskutinė „Žvaigždžių karų“ juosta pasakoja istoriją vykstančią po filmo „Paskutinis džedajus“ įvykių. Prieš dvejus metus džedajų meistras Lukas Skaivokeris (akt. Markas Hamillas) ėmėsi treniruoti jaunąją Rėją (akt. Daisy Ridley) ir buvo sukrėstas, supratęs, kokia stipri joje yra Galia. Princesės Lėjos (akt. Carrie Fisher) vadovaujamas Pasipriešinimo judėjimas kovojo su Pirmuoju Ordinu, paklūstančiu negailestingajam Kailo Renui (akt. Adamas Driveris).

Po „Paskutinio džedajaus“ įvykių, rodos, kad Tamsioji pusė artėja prie lemiamos pergalės. Tačiau išlikusios Pasipriešinimo pajėgos, vadovaujamos Po Damerono (akt. Oscaras Isaacas), sutelkusios paskutines jėgas pakyla lemiamai kovai. Nenumaldomai artėja paskutinis ir svarbiausias mūšis tarp Gėrio ir Blogio.

Fantastinį nuotykių filmą „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ jau galima pamatyti kinuose.

Temos: 2 Kinas Carrie Fisher

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką