Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Choro „Božolė“ gimtadienį švenčiantys dainininkai kūrė rankines, šoko pilvo šokius

Aleksandras Ivanauskas-Fara
Nonos Peseckienės nuotr. / Aleksandras Ivanauskas-Fara
Šaltinis: 15min
0
A A

Išminties testas, rankdarbių gamyba, minties galios pratybos, pilvo šokio pamokos, karaokė – visa tai išmėginti teko trečiąjį gimtadienį švenčiančio Kauno „Božolė“ choro nariams, išsirengusiems į „Nudžiūvusio ąžuolo sodybą“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Taip, kaip šįvakar, nešokau penkiasdešimt metų!“, – patikino „Božolė“ chorą įkūrusios grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara. Jis buvo vienas iš keturių drąsuolių, panorusių išmokti „Oriental“ studijos meistrės Gintarės Balčiūnaitės demonstruojamus šokių judesius. Įgyti žinių greta Faros stojo Mantas Šideikis, Giedrius Venslova ir Benas Mišeika. Beje, pastarajam dainininkui gruodžio 3-ąją suėjo 21-eri.

„Gyvenime sekasi tiems, kuriems sekasi improvizuoti“, – patikino dešimt metų įvairių stilių šokių mokymu užsiimanti G.Balčiūnaitė, įsitikinusi – jei nesiseka pakartoti mokytojo judesių, reikia susikurti savąjį šokį.

Nonos Peseckienės nuotr./„Božolė“ choro gimtadienis
Nonos Peseckienės nuotr./„Božolė“ choro gimtadienis

Sukaktuvininkams įspūdį paliko ir rankinių dizainerės Rasos Rožinskienės pamoka, kurioje dalyvavo šeši mokiniai. Po maždaug pusvalandį trukusių kūrybinių kančių jie komisijai pateikė rezultatus. Paulius Grigaitis savąjį darbą pavadino filosofiškai – „Laimės ir buities trapumas“. Jis tvirtino žmogų pavaizdavęs kaip grybą, kuriam terūpi materialinė gerovė.

Jurgita Liukaitienė sukurtąją rankinę skyrė savo mamai, kuri visose gyvenimo situacijose sugeba būti kukliai elegantiška.

Tuo tarpu Rima Ivanauskienė pasiūdino krepšį vyrui, retsykiais išsirengiančiam į lapių medžioklę. „Čia kad lapes būtų kur susidėti“, – su šypsena sakė ji.

Vaivos Venslovienės kūrinys buvo skirtas „Svaigiajai Slabotkės nakčiai“, o jos vyras, pristatydamas „Obuolių sodą“, pademonstravo ne tik kurtąją rankinę, bet spontaniškai gimusį, vakarui skirtąjį savo įvaizdį.

Įspūdinga buvo dar vieno mokytojo – mentalisto Nicholo Kin – pamoka, kurioje jis pademonstravo, kaip gana nesunkiai galima valdyti žmogaus protą.
„Jei išmoksite šią pamoką, suprasite, kad daugelį dalykų mes tiesiog darome vienodai“, – patikino N.Kin.

Vidurnaktį grupės laukė netradicinė dovana – vienam iš narių patikėta rūpintis žuvyte, pavadinta Fara. O šokėjos G.Balčiūnaitė ir Marija Vitkūnaitė į šventės erdvę atnešė dviejų rūšių – jogurtinį ir griliažinį – tortus.

Nonos Peseckienės nuotr./„Božolė“ choro gimtadienis
Nonos Peseckienės nuotr./„Božolė“ choro gimtadienis

Pamokoms, kurias trimečiai „božoliukai“ turėjo kuo geriau įsisavinti, vadovavo renginio vedėjas Tomas Grigaitis.

„Apie tai, kad jų laukiu sodyboje, ir apie tai, kokia programa ruošiama, nei „Božolė“, nei „Rondo“ nariai nieko nežinojo...“, – patikino T.Grigaitis, šventinį vakarą atlikęs ne tik vedėjo, bet ir idėjos sumanytojo bei įgyvendintojo darbą.

„Božolė“ choras, susikūręs prieš trejus metus, dalyvavo televizijos projekte „Chorų karai“ ir jį laimėjo. Tuo metu kolektyve buvo šešiolika atlikėjų. Iki šių dienų chore, kuriame yra dešimt dainininkų, iš jų tebedainuoja šeši.

„Božolė“ yra dainavęs su ne vienu ryškiu atlikėju ar grupe – Sasha Song, Linu Adomaičiu, Ovidijumi Vyšniausku, grupe „Žas“, Kastyčiu Kerbedžiu.

Nonos Peseckienės nuotr./„Božolė“ choro gimtadienis
Nonos Peseckienės nuotr./„Božolė“ choro gimtadienis
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką