TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Chorų karai“: Trečią kartą triumfavo „Burgundiškasis“ Kauno choras

„Chorų karai“
BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr. / „Chorų karai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Žiūrovų ir nuomone, geriausiai trečiojoje projekto „Chorų karai“ laidoje pasirodė Burgundiškasis Kauno choras su generole Danguole Beinaryte priešakyje. Dainą „The Time Of My Life“ atlikęs Kauno choras surinko kiek daugiau nei 3 tūkst. balsų ir vėl užėmė pirmąją vietą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Antroji vieta žiūrovų sprendimu teko Deivydo Zvonkaus vadovaujamam Smaragdiniam Telšių chorui. Šis pagal žiūrovų simpatijas pirmavo visos transliacijos metu ir atsiliko tik paskutiniosiomis laidos minutėmis. Trečiąja vieta sekmadienio vakarą džiaugėsi Justino Lapatinsko vadovaujamas Oranžinis Alytaus choras.

Paskutiniąją vietą sekmadienio vakarą užėmė Liudo Mikalausko Ugninis Tauragės choras. Šis kolektyvas kitą savaitę turės pasitempti, kad neiškristų iš projekto.

Karaliavo romantiški jausmai

Trečioji projekto transliacija buvo skirta dainoms apie meilę. Pirmasis scenoje pasirodė Oranžinis Alytaus choras, atlikęs „Mortos dainą“ iš miuziklo „Tadas Blinda“. Solo partijas pasirodymo metu atliko choro generolas Justinas Lapatinskas kartu su savo vokalo mokytoja. „Jeigu ne ji, šiandien nestovėčiau čia,“ – laukdamas komisijos vertinimų kalbėjo atlikėjas. Komisijai choro pasirodymas pasirodė šiltas ir jaukus, Edmundas Seilius įvertino atlikėjų paprastumą.

Netikėta dainos „Stand By Me“ versija žiūrovus nustebino Augustės vadovaujamas Auksinis Utenos choras. Garsų kūrinį choristai atliko gospelo stiliumi ir visiškai pakerėjo komisiją. Ši chorui skyrė aukščiausius balus. „Aleliuja!“ – šitaip choro pasirodymą įvertino E.Seilius. Kita komisijos narė Kristina Zmailaitė džiaugėsi, kad praėjusios savaitės kritika nenuėjo veltui. „Man nereikėjo žiūrėti, kiek dabar valandų ir kada ta pertrauka“, – girdama neprailgusį pasirodymą kalbėjo ji. K.Zmailaitei pritarė Romas Dambrauskas bei Loreta Sungailienė – komisijos nariai džiaugėsi puikia pasirodymo dramaturgija ir choro nuoširdumu.

Neskubėkite parodyti visko – parinkite solistus, kurie gali švariai sudainuoti.Nors buvo kilę abejonių, ar Burgundiškasis Kauno choras neiškris iš sekmadienio laidos dėl atlikėjus užklupusių ligų, vis dėlto žiūrovai sulaukė kauniečių pasirodymo. Pasipuošęs žaismingais kostiumais Kauno choras atliko jausmingą „The Time Of My Life“. Komisijos nariai choro pasirodymą vertino teigiamai, linkėjo atlikėjams sveikatos.

Kritikos neišvengė

Nors Smaragdinis Telšių choras, atlikęs dainą „Noriu būti su tavimi“ į pagalbą pasikvietė kultinį estrados atlikėją Kęstutį Jablonskį, atlikėjams nepavyko išsisukti nuo kandžios komisijos kritikos. Pasak K.Zmailaitės, choristai į sceną lipo „nesusišokę“, o choro mėginimą pašmaikštauti moteris įvertino kaip „pigoką“. Komisijos narė L.Sungailienė skeptiškai vertino blizgučiais papuoštus choristų kostiumus ir dainoje pasigedo kulminacijos. „Kuo blogi jų kostiumai? Juk žvyneliai dabar madoje“, – choristus gynė laidos vedėjas Vytautas Šapranauskas. Vis dėlto komisijoje sėdintys vyrai choro pasirodymą vertino teigiamai ir skyrė jam aukštus įvertinimus.

Praėjusią savaitę stilingiausiu projekto choru išrinktas Ugninis Tauragės choras su Liudu Mikalausku priešaky laidoje atliko dainą „Ak tos damos“. Nepaisant choro pastangų, komisijos nariai pasirodymą įvertino skeptiškai. „Kičas“, – nedaugžodžiavo E.Seilius. „Norėtųsi, kad rinktumėtės įvairesnius ir sudėtingesnius kūrinius“, – rekomendavo L.Sungailienė. K.Zmailaitė savo ruožtu atkreipė dėmėsį į techninius atlikimo trūkumus.

Sidabrinis tarptautinis Stano suburtas choras laidoje įvairiomis kalbomis atliko dainą „Vivo per Lei“, tačiau irgi neapsiėjo be komisijos priekaištų. Pasak L.Sungailienės, solistų gausa choro pasirodyme neišėjo į gera. „Neskubėkite parodyti visko – parinkite solistus, kurie gali švariai sudainuoti“, – siūlė ji. K.Zmailaitė ir E.Seilius choristams pažėrė kritikos dėl vokalo subtilybių bei kūrinio pasirinkimo. Pasak jų, būtent pasirinkta daina lemia pusę pasirodymo sėkmės.

Ir vėl staigmenos

Transliacijos metu scenoje netrūko svečių – dainas apie meilę atliko Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, grupė „el Fuego“, komisijos narys R.Dambrauskas. Žiūrovus stebino ir netikėtas laidos vedėjo V.Šapranausko bei komisijos narės L.Sungailienės duetas –jie atliko dainą „Anzelmutė“. Žiūrovus džiugino netik dainos, bet ir šokiai – dainininkei Simonai atliekant kūrinį „Kai užgęsta šviesos“ aistringą rumbą scenoje sušoko projekte „Šok su manimi“ antrąją vietą užėmusi Inetos Stasiulytės ir Deivydo Meškausko pora.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką