Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Chorų karų“ dalyviai atidarymo vakarėlyje neužtruko

Garsūs dainininkai, surinkę savo chorus, varžysis dėl geriausio vardo.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Garsūs dainininkai, surinkę savo chorus, varžysis dėl geriausio vardo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką tik prabėgusį šeštadienį „Chorų karų“ užkulisiuose virė pirmosios aistros. Per šimtas dalyvių, premjeriniam pasirodymui repetavusių atskiruose miestuose, pagaliau susitiko vienoje scenoje. Šypsenos ir liūdesio ašaros, chormeisterių pamokos ir žvaigždžių skatinimai – tiesioginis eteris nepaliko abejingų ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Per milijonas šalies gyventojų šeštadienio vakarą bent trumpam savo dėmesį prikaustė prie TV3 ekranų ir stebėjo karščiausias pirmąsias „Chorų karų“ muzikines kovas.

Neabejingi pasirodymas buvo ir TV3 projekto vedėjai Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas: jiedu atliko nepakartojamą duetą. Kišenėje žodžio neieškantis Vytautas po Edmundo Seiliaus, Kristinos Zmailaitės ir Marijampolės choro pasirodymo net ašarą nusibraukė.

„Šis šeštadienis choristams atvėrė naujas duris. Dalyvių akys degė džiaugsmu ir dideliu užsidegimu. Pajutę pergalių ir tiesioginio eterio adrenalino skonį, jie nieko nelaukdami ruošiasi naujiems pasirodymams. Įvertinę kolegų vokalinius ir vaidybinius sugebėjimus „Chorų karų“ dalyviai net neužsibuvo po laidos surengtame vakarėlyje, skubėjo į gimtuosius miestus išsimiegoti ir repetuoti naujų dainų“, – pasakoja „Chorų karų“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Ateinantį šeštadienį dainininkai atliks dainas iš pasaulyje puikiai žinomų miuziklų, operų ir operečių. Po šio pasirodymo paaiškės, kurie pirmieji atsisveikins su projektu.

„Pirmoje laidoje pasirodymus vertino tik teisėjai. Šį šeštadienį savo simpatijas galės išreikšti ir žiūrovai. Kas labiausiai patiks TV3 muzikinio projekto mėgėjams, paaiškės jau visai netrukus“, – prasitaria N.Kavaliauskienė.

Siekant užtikrinti visišką konkurso objektyvumą balsavimo pradžią kiekvienoje „Chorų karų“ laidoje skelbs Vytautas ir Jurgita. Kai balsavimas bus pradėtas, TV3 žiūrovai, surinkę mylimos žvaigždės ir jos atstovaujamo miesto choro numerį, išgirs jų padėką. Balsuoti už projekto dalyvius galima bus ir trumposiomis žinutėmis, kurių, kaip ir skambučio, kaina bus vienas litas. Siunčiant SMS teksto langelyje reikės būtinai įrašyti žodį TV.

Kiekvienas „Chorų karų“ choras nuo šio šeštadienio turės unikalų numerį: Deivis ir Klaipėdos choras – 1669, Sasha Son(g), Evelina Anusauskaitė ir Šiauliai – 1670, Irena Starošaitė ir Vilniaus choras – 1671, Edmundas Seilius ir Marijampolė – 1672, Raigardas Tautkus ir Kauno atstovai – 1673, Eglė Jurgaitytė ir vilniečiai – 1674, Mia ir Panevėžio dainininkai – 1675.

Projektą kas antrą šeštadienį paliks po vieną chorą, o vasario pabaigoje nesėkmingiausiai pasirodę „Chorų karų“ dalyviai iškris kiekvieną savaitgalį. Kas privalės palikti projektą, spręs ir žiūrovai, ir teisėjai. Kiekvieną kartą bus sumuojami dviejų, o vėliau vienos laidos rezultatai. Komisijos balai ir žiūrovų simpatijos, išreikštos trumpaisiais numeriais, bus verčiamos taškais. Daugiausia „Chorų karų“ teisėjų balų surinkęs choras gaus 10 taškų, mažiau – 9, dar mažiau – 8 ir t. t. Didžiausias žiūrovų simpatijas laimėję dalyviai gaus 10 taškų, mažiau balsų surinkusi – 9, dar mažiau – 8 ir t. t. Gauti iš komisijos ir TV3 žiūrovų taškai bus sumuojami ir daugiausia jų surinkęs kolektyvas mėgausis pergalę, o mažiausiai gavęs privalės palikti projektą. Tuo atveju, jei keli chorai dalijasi vieną vietą, aukščiau kyla tie, kurie sulaukė daugiau žiūrovų balsų.

„Chorų karų“ premjeroje balus skirdami teisėjai labiausiai palaikė Klaipėdos ir Kauno chorus.

Po pirmosios laidos 1–2 vietas dalijasi Kauno miesto choras ir Raigardas Tautkus bei klaipėdiečiai su Deiviu priešaky. 3–5 vietos atiteko Marijampolės miesto chorui ir Edmundui Seiliui, Šiauliams, Sashai Son(g) bei Evelinai Anusauskaitei ir Vilniaus miesto chorui su Egle Jurgaityte. 6–7 vietas kol kas užima Vilniaus choras ir Irena Starošaitė bei Panevėžio miesto dainininkai ir Vilija Pilibaitytė-Mia.

Spalvinga „Chorų karų“ kova ir muzikinis mūšis dėl išlikimo – šį šeštadienį, sausio 23 dieną, 19 val. tiesiogiai per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką