Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Chorų karų“ dalyvius žiūrovai atskirs iš spalvų!

„Chorų karų“ dalyviai
TV3 nuotr. / „Chorų karų“ dalyviai
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo sausio 16-osios kiekvieną šeštadienio vakarą 19.00 val. tiesiogiai per TV3 su žiūrovais sveikinsis jau įprastas Jurgitos Jurkutės ir Vytauto Šapranausko duetas, trys kompetentingi komisijos nariai ir per šimtas „Chorų karų“ dalyvių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kiekvieną žvaigždės chorą sudaro aštuonios merginos ir aštuoni vaikinai. Šešiolika dainininkų kartu su jų miesto globėju kovoja dėl teisės vadintis balsingiausiu Lietuvos miestu. Pergalę savo gimtiems miestams yra pasiryžę dovanoti – Deivis, Irena Starošaitė, Sasha Son(g) ir Evelina Anusauskaitė, Mia, Edmundas Seilius, Raigardas Tautkus, Eglė Jurgaitytė.

„Įvairiems šalies miestams atstovaujantys choristai turės skirtingas choro spalvas. Taip žiūrovui bus paprasčiau suprasti, kuris choras kuriam miestui priklauso. Chorai jau dalyvavo burtų traukime ir visi puošiasi savo spalvų gama. Labai keista, bet žalios spalvos norėjo net trys žvaigždės. Gal tokį pasirinkimą lėmė šių metų Latvijos analogiško projekto nugalėtojai, kurie buvo pasipuošę žalia spalva“, – pasakoja TV3 projekto „Chorų karai“ vadovė Neringa Kavaliauskienė. Trokštamiausia dalyvių spalva – žalia – atiteko Panevėžio miestui. Ar ji atneš pergalę, sužinosite jau visai netrukus. Apie baltą svajojo Raigardas, tačiau ji atiteko Saulės miestui. Todėl Dimos ir Evelinos sukviesti dainininkai kiekvieną kartą pasipuoš baltos spalvos kostiumais su įvairiausiais aksesuarais. Kauno miestas puošis gelsvai, Eglės Vilniaus choras raudonai, o Irenos – violetine spalva. Edmundo ir Deivio chorai bus mėlyni. Marijampoliečiai puošis tamsiai mėlynos, o klaipėdiečiai – dangaus šviesumo spalvos drabužiais. Projekto stilistė Kristina Mališauskienė po spalvų pasiskirstymo iškart pradėjo rūpintis skirtingų miestų dalyvių kostiumais.

„Kadangi norime sulaužyti chorinio įvaizdžio stereotipą, kiekvienas dainininkas turės vis kitokį kostiumą, nors stilistiškai jie bus vieningi. Jau aplankyti visų miestų chorai, taikomi modeliai, derinami audiniai. Pastebėjau, kad kiekvienas chormeisteris sunkiai susitaiko su tokio chorų įvaizdžio metamarfozėmis. Jie išklauso manęs, sutinka, kad choras rengtųsi mano siūlomais modeliais, o paskui sako: „Tai tegul iš pradžių jie taip išeina, o kai dainuos, tai mums reikia tunikų iki žemės“, – juokiasi stilistė. Kristina suskaičiavo, kad kol aplankė visų miestų žvaigždžių surinktus chorus, jai teko nuvažiuoti beveik du tūkstančius kilometrų. „Audeklus perku ne metrais, o rietimais. Parduotuvės neturi tokių kiekių, užsakinėjam iš sandėlių. Linksmiausia, kai pirkau audeklus, vyriškiems marškiniams, pardavėjos tiesiog klausia, ar tik ne chorams čia perkate. Malonu, kad šis projektas jau laukiamas ir apie jį jau visi girdėję“, – pasakoja Kristina. „Šok su manimi“ dalyvius rengusi moteris prisipažįsta, kad projekto dalyviai taip pat įnoringai ir kruopščiai ruošiasi šiam šou, norėdami scenoje atrodyti kuo geriau ir jaustis kuo puikiau.

„Pavyzdžiui, merginos įsitikinusios, kad mini suknelės ne joms. Jos prašo ilgų sijonų. Vieni nori būti elegantiški, kiti neparodyti visų idėjų pirmoje laidoje“, – apie laidos paruošiamuosius darbus pasakoja Kristina.

„Chorų karų“ ypač spalvingi pasirodymai – jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką