Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Chorų karuose“ – meilės dainos ir Inetos Stasiulytės bei Deivido Meškausko šokis

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
Ronaldo Grizicko/ BFL nuotr. / Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Galingasis projektas „Chorų karai“ artėjančiam sekmadieniui, vasario 27-ajai, ruošia dar galingesnį užtaisą nei iki šiol – projekte skambės gražiausios meilės dainos, šoks bene labiausiai šiuo metu aptarinėjama Lietuvos pramogų pasaulio pora Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė iš projekto „Šok su manimi“, jiems meilės daina pritars dainininkė Simona, neatsiliks ir praėjusioje laidoje komisijos kėdėse sėdėję operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė – jie atliks įžymųjį duetą iš filmo „Mulen Ružas“!

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Su projektu atsisveikinus Neringai Čereškevičienei ir Baltajam Vilniaus chorui, muzikinėje kovoje kausis likusios šešios šalies garsenybės: Stanislovas Stavickis-Stano, Liudas Mikalauskas, Augustė Vedrickaitė, Deivydas Zvonkus, Danguolė Beinarytė ir Justas Lapatinskas su savo vadovaujamais chorais iš Vilniaus, Kauno, Tauragės, Utenos, Alytaus ir Telšių. Šį sekmadienį nė vienas choras neatsisveikins su projektu, tačiau TV3 žiūrovų balsai ir komisijos balai bus labai svarbūs – kovo 6 dieną, susumavus dviejų laidų rezultatus, dar vieno miesto choras negrįžtamai atsisveikins su projektu.

„Geriau projektą palikti dabar nei vėliau. Dabar – ne taip skausminga“, – praėjusį sekmadienį sužinojusi TV3 žiūrovų ir komisijos narių verdiktą sakė Vilniaus Baltojo choro generolė N. Čereškevičienė.

Ji atsisveikino su „Chorų karais“, tačiau ne su TV3 žiūrovais – ją kiekvieną penktadienį 19.10 val. drauge su Mindaugu Stasiuliu galima matyti populiariame projekte „Vaikų balsas 2011“.

Po dviejų projekto „Chorų karai“ laidų bendroje komisijos ir TV3 žiūrovų balsavimo lentelėje chorai užima šias vietas:

1. D. Beinarytė ir Kauno Burgundiškasis choras

2. L. Mikalauskas ir Tauragės Ugnies choras

3. D. Zvonkus ir Telšių Smaragdinis choras

4. S. Stavickis-Stano ir Tarptautinis Sidabrinis choras

5. J. Lapatinskas ir Alytaus Oranžinis choras

6. A. Vedrickaitė ir Utenos Auksinis choras

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką