Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Chorų karus“ negrįžtamai paliko Donaldos Meiželytės vadovaujamas Tauragės krašto choras

Tauragės krašto Braškinis choras
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Tauragės krašto Braškinis choras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienio „Chorų karų“ laida buvo skirta artėjančiai Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Tad ir dalyviai šia proga savo dainas skyrė gimtinei.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šioje tiesioginėje transliacijoje kovėsi septyni chorai, o vakaro pabaigoje vienas jų negrįžtamai iškrito. Kas patirs pralaimėjimo kartėlį sprendė žiūrovai ir komisiją, kurią sekmadienį sudarė dainininkas Aleksandras Ivanauskas-Fara, operos solistė Kristina Zmailaitė, teatro ir televizijos režisierius Vytautas Balsys ir Mindaugo Stasiulio kuriamas personažas Saulėns.

O išlikimo kovoje sekmadienį kovėsi šie chorai: Kauno miesto choras, vadovaujamas grupės „16 Hz“, Vilniaus miesto choras, vadovaujamas grupės „ŠarkA“, Tauragės krašto choras, vadovaujamas Dolandos Meiželytės, Policijos choras, vadovaujamas Vaidos Genytės, Panevėžio miesto choras, vadovaujamas Vytauto Matuzo, Benamių choras, vadovaujamas Stano ir Druskininkų miesto choras, vadovaujamas Anatolijaus Oleiniko.

Tiesa, pastarasis choras sekmadienį susidūrė su išbandymais. Kelios merginos, važiuodamas į tiesioginę transliaciją, pateko į avariją ir atsidūrė ligoninėje.  

Pirmieji scenoje pasirodė choristai iš Kauno Studentiško choro, atlikę gerai žinomą dainą „Viešpaties lelija“. „Labai smagiai pasirodėte, viskas buvo labai išlaikyta gerame lygyje, pirmą kartą gyvenime išgirdau, kaip hercai repavo, labai gražus pasirodymas, dinamiškas“, – savo kraštiečius gyrė A.Ivanauskas-Fara.

Kauno miesto Studentiakasis choras
Kauno miesto Studentiškasis choras

Įspūdingą pasirodymą sukūrė ir Vilniaus Šachmatinis choras, atlikęs jausmingą Marijono Mikutavičiaus dainą „Degančios rankos“. „Labai ačiū jums, kad tokį sudėtingą kūrinį pavertėte spektakliu. Esu dėkinga, kad nepataikaujate bumsėjimui. Juk su tokiu atlikimu galima pasiekti dar daugiau. Šitas choras turi savo braižą, bet jis dar neatsibodo“, – komplimentų negailėjo griežtoji K.Zmailaitė.

Tauragės Braškinis choras, kuris praėjusį sekmadienį buvo ant iškritimo ribos, šioje laidoje atliko „Palaimink, Dieve. mus“. „Dainuokit taip ir toliau ir viskas bus puiku“, – apie pasirodymą kalbėjo A.Ivanauskas-Fara. O štai kolegei K.Zmailaitei pasirodymas buvo blogąja prasme panašus į dainų dainelę.

Tauragės kraato Braakinis choras
Tauragės krašto Braškinis choras

Druskininkų Deimantinis choras sekmadienį atliko rokerišką dainą „Mes – jėga!“. „Man patiko, kad jūs šiandien esate kitokie, juk mes, lietuviai, esame gimę ne tik nuo žagrės“, – pasirodymą gyrė K.Zmailaitė. Jai antrino ir A.Ivanauskas-Fara. 

Nuotaikingą dainą „Pagaminta LT“ atliko Panevėžio Indigo choras.„Atvirai pasakysiu, kažkas širdyje atsitiko, net plaukai pradėjo slinkti paskutinai plaukai nuo tokio gražaus pasirodymo. Ačiū labai“, – dėkojo A.Ivanauskas-Fara.

Panevėžio miesto Indigo choras
Panevėžio miesto Indigo choras

Policijos choras,  vadovaujamas V.Genytės, atliko šviesaus atminimo Vytauto Kernagio dainą „Margi sakalai“. „Brangieji, labai sveikinu už šitą kūrinių, ačiū, kad nešokote taip smarkiai, kaip anksčiau, ir savo trūkumus paslėpėte. Tikiuosi, kad jus išvysiu kitą sekmadienį“, – choristus gyrė K.Zmailaitė.

Vilniaus benamių „Spindulio“ choras sekmadienį atliko jausmingą kūrinį „Motinos veidas“. „Stano noriu tau pasakyti daug gražių žodžių, tu esi didvyris, kad tau pavyko suburti šiuos žmones ir su jais pakankamai gerai dirbti, tačiau turiu ir pastabų. Duokit solistą, parodykite, kaip dainuoja kiekvienas iš jų“, – patarė A.Ivanauskas-Fara.

Susumavus komisijos ir žiūrovų visų trijų laidų balsus paaiškėjo, kuriam chorui reikės atsiseikinti su projektu. Pirmasis „Chorų karus“ turėjo palikti D.Meiželytės vadovaujamas Tauragės krašto Braškinis choras.

Chorų karai
„Chorų karai“

 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką