TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Chorų karus“ paliko Edmundas Kučinskas ir Klaipėdos „Jūros“ choras

Klaipėdos „Jūros choras“ ir jo vadovas Edmundas Kučinskas Klaipėdos „Jūros choras“ ir jo vadovas Edmundas Kučinskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laidos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą TV3 eteryje – pirmasis projekto „Chorų karai“ iškritimo vakaras. Šįkart su projektu teko atsisveikinti Edmundo Kučinsko ir Klaipėdos „Jūros“ choras. „Net pačiuose blogiausiuose sapnuose aš to negalėjau įsivaizduoti“, – sužinojęs rezultatus apgailestavo Klaipėdos choro generolas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pirmasis laidą pradėjo Šiaulių „Saulės“ choras, atlikęs Romualdo Juzukonio kūrinį „Lauk manęs“.

„Puikus kūrinys, gera aranžuotė, stilingai atrodot, choreografai kūriniui labai padeda“, – komentavo komisijos narė Kristina Zmailaitė. Priekaištų neradusi moteris pagyrė ir tris pagrindinius choro solistus, kurie, jos manymu, puikiai susitvarkė su savo užduotimi.

Komisija šį pasirodymą įvertino puikiai – trimis dešimtukais ir vienu devynetu.

Antrasis publikai pasirodė Vilniaus rajono „Kaštoninis“ choras, pasirinkęs dainą „Laikas“, kurią kažkada atliko maestro Virgilijus Noreika ir Lukas Pačkauskas. Choras savo pasirodymo metu pasinaudojo stipriu koziriu – dainos pabaigoje į sceną žengė pats V.Noreikia.

Komisiją kūrinį, kuriam aranžuotę kūrė kompozitorius Deivydas Zvonkus, ir jo atlikimui neturėjo priekaištų ir skyrė 39 balus.

Tarpiniai balsavimo rezultatai atskleidė, kad žiūrovai laviausiai palaiko šiauliečius, kuriems skyrė 1296 balsus. Antroje vietoje – Vilniaus rajono choras su 1003 balsais. Mažiausiai, 325 balsus surinko kauniečiai.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Laidos akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Laidos akimirka

Kauno „Božolės“ choras, kuriam vadovauja grupė „Rondo“, pasirinko legendinę dainą „Mamai“, kurios autoriai – Ovidijus Vyšniauskas ir Gintaras Zdebskis. 

Nors, pasak komisijos nario Arvydo Vilčinsko, „jei ne pora intonavimo klaidelių pradžioje, tai būtų idealus choras“, tačiau komisijos balsavime tai neatsispindėjo –  „Božolė“ surinko tik 37 balsus.

Klaipėdos „Jūros“ choras, vadovaujamas Edmundo Kučinsko, surinko taip pat nedaug, tik 36 balus. Komisijos narė K.Zmailaitė labai pasigedo choro solistų – choristai viso labo pritarė savo dainų popuri atlikusiam E.Kučinskui.

„Gražus spektaklis, gražus hitų rinkinys, bet choro trūko“, – pritarė M.Berenis.

„Suvalkiečiai jaučia klaikią simpatiją Klaipėdai, bet ne šiandien. Aš čia sėdžiu ne tam, kad duočiau balus iš širdies“, – apgailestavo E.Seilius. Komisijos narys teigė, kad dainų popuri retai pasiteisina – taip buvo ir šįkart.

Akmenės krašto „Širdžių“ choras komisijos liko nesuprastas. SEL dainą atlikę choristai ir jų vadovai „Ventukai“ buvo sukritikuoti ir gavo tik 33 balus.

„Man nieks nepatiko“, – kategoriškas buvo M.Berenis.

„Viskas buvo blogai, aranžuotė buvo ne kokia. Daina turi vystytis, o mes pasijautėm lyg kokiame klube. Palyginti su chorais, kurie pasirodė prieš tai, buvo žymiai prasčiau“, – kalbėjo K.Zmailaitė.

Nors komisija aštriai kritikavo, tačiau žiūrovai Akmenės chorą palaikė labiausiai ir jai skyrė 2778 balus. Antroje vietoje pagal žiūrovų simpatijas – kauniečiai, surinkę 2319 balsus.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Laidos akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Laidos akimirka

Kėdainių „Ledinis“ choras surinko 36 komisijos balsus. K.Zmailaitė choro vadovių Giulijos ir jos dukros Monikos paprašė kitą kartą leisti pasireikšti ir chorui, nes šįkart jis turėjo tik pritariančiojo vokalisto vaidmenį.

„Aš girdėjau vokalistus, girdėjau chorą, o man atrodo, kad to ir reikia“, – kitos nuomonės buvo M.Berenis.

Panevėžio moterų pataisos namų choras „Viltis“, pasirinkęs Vlado Pavlovo dainą „Mamai“ sulaukė komisijos komplimentų ir 39 balų.

„Šitas tris minutes jūs išlaikėte mano dėmesį ir aš jus dėl to sveikinu“,  – sakė K.Zmailaitė. Komisijos narė taip pat pagyrė choro vadovą, kuris, K.Zmailaitės nuomone, iš tikrųjų myli savo darbą ir žmones keičia į gerąją pusę.

„Emociškai buvo stipru“, – chorą gyrė M.Berenis.

Žiūrovai labiausiai palaikė Panevėžio moterų pataisos namų chorą „Viltis“ ir jiems skyrė 6329 balus. Kiek mažiau, 4523 balsus surinko Akmenės krašto choras „Širdis“.

Bendra dviejų savaičių turnyrinė lentelė:

1. Stano ir Panevėžio moterų pataisos namų choras „Viltis“
2. Katažina ir Vilniaus rajono „Kaštoninis“ choras
3. „Kitava“ ir Šiaulių „Saulės“ choras
4. „Ventukai“ ir Akmenės krašto choras „Širdis“
5. „Rondo“ ir Kauno „Božolės“ choras
6. Monika, Giulija ir Kėdainių „Ledinis“ choras
7. Edmundas Kučinskas ir Klaipėdos „Jūros“ choras

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką