Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 28d. 15:49

„Čia ir dabar“ laidoje – Povilaičio, Donskovo ir Čepo meilės nuotykių išpažintys

Stasys Povilaitis
TV3 nuotr. / Stasys Povilaitis

Ketvirtadieniį, sausio 29 dieną, 19.15 val. TV3 publicistikos laidoje „Čia ir dabar“ – estrados vilkų klystkeliai ir meilės nuotykiai. Simonas Donskovas, Stasys Povilaitis ir Antanas Čepas bus atviri kaip niekad iki šiol – vis dar virpinantys moterų širdis juokauja, jog savo nuodėmių jie neturi nuo ko slėpti.

Maestro Stasys Povilaitis, į koncertus dažniausiai važiuodavęs su žmona, kartą jai patarė – akys mato, bet burna tyli, kitaip kolektyve būsi nereikalinga. Ponia Birutė iki šiol visas paslaptis laiko užrakinusi neprieinamoje skrynioje ir raktą jau seniai išmetė pavėjui. Gal todėl TV3 laidos „Čia ir dabar“ kūrybinei grupei apsilankius pas žymųjį Lietuvos estrados atstovą ir pasiteiravus, kur jo žmona Birutė, pasigirsta skambus juokas. Moteris žurnalistų vengia kaip velnias kryžiaus.

„Užtenka ir vieno kalbėtojo šiuose namuose“, – kvatoja Stasys Povilaitis.

Visą tiesą apie šlovės dienų užkulisius, pramogas, merginas, nuotykius ir žmonas, namie laukiančias su keptuvėmis rankose, trys muzikos grandai papasakos jau šį ketvirtadienį.

Kita vakaro tema – ugnyje įkalintų mergaičių kova už gyvybę. Natalijos šeimos kova su ilgapirščiais – langus saugančios metalinės grotos, gaisro metu tapo pačių priešu. Dvi mergaitės niekaip negalėjo išsilaisvinti iš ugnies gniaužtų. Vienos išgelbėti nepavyko, o dėl kitos gyvybės kovoja Vilniaus universitetinės vaikų ligoninės medikai. Ketvirtadienio „Čia ir dabar“ laidoje – siaubą išgyvenusios šeimos prisiminimai ir patarimai kaip išvengti tokios tragedijos.

Aktualioji „Čia ir dabar“ publicistika – ketvirtadienį, sausio 29 dieną, 19.15 val. tik per TV3.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką