Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 19d. 08:54

Čiuožėjas Aidas Reklys savo kurtų drabužių kolekciją pristatė Čikagoje

Aidas Reklys
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Aidas Reklys

Amerikoje gyvenantis ir dirbantis buvęs daugkartinis Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionas Aidas Reklys (32) prieš Naujuosius grįžo į gimtinę, kur ne tik dalyvavo šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“, bet ir lankėsi siuvykloje. Čia gimsta jau trečioji jo modeliuotų sportinių ir laisvalaikio drabužių kolekcija.

„Turiu puikią komandą. Jos nariams užtenka pasakoti, apie tai, kaip aš įsivaizduoju, kokia turėtų būti čiuožėjams ar aktyviai laiką leidžiantiems žmonėms skirta apranga, ir idėjos virsta realybe“, – Žmonės.lt sakė A.Reklys. 

Aprangos dizainas kuriamas Amerikoje, o drabužiai siuvami Lietuvoje. 

Pirmąją kolekciją pristatęs pernai balandį, jis net nenutuokė, kokiu žaibo greičiu ji išpopuliarės. Neseniai savo naujausius darbus A.Reklys pristatė Čikagoje, kur vyko madų paroda. Jos organizatoriai dabar treneriu dirbantį čiuožėją susirado patys. 

Ernesto Staniulio nuotr./Aidas Reklys
Ernesto Staniulio nuotr./Aidas Reklys

„Iš pradžių maniau, kad tam, jog pasklistų gandas apie išskirtinius sportuojančių žmonių reikalavimus atitinkančius drabužius, reikės bent pusmečio. Bet užteko mėnesio“, – sakė A.Reklys. Jis įsitikinęs, kad, nepaisant milžiniškos konkurencijos drabužių rinkoje, daug kas vis dar gamina aprangas iš pigesnių audinių. 

Iki 2006-ųjų olimpiados aktyviai sportavęs čiuožėjas tvirtina, kad po dvi tris valandas kasdien praleidžiant treniruotėje itin aktualu nesušalti. Aktyviai čiuožiant kūnas išprakaituoja, o poilsio minutės metu atšąla. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Aidas Reklys
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Aidas Reklys

„Jautiesi nejaukiai, kai krečia drebulys“, – patikino pašnekovas. Su tokia pačia problema susidurdavo ir jo auklėtiniai. A.Reklys jiems patardavo, kokios sudėties audinius rinktis, bet tokių rasti būdavo sunku. Būtent todėl atsirado pirmoji čiuožėjo kolekcija, skirta visiems, kas užsiima sportu ar tiesiog aktyviai leidžia laiką. Tai, iš kokių medžiagų bus siuvami drabužiai, A. Reklys rinkosi labai atidžiai. Sportininkas sako peržiūrėjęs bent 100 skirtingų skiaučių pavyzdžių. 

Iš Čikagos į Kaliforniją gyventi persikraustęs A.Reklys savęs dizaineriu nevadina. Tai – jo iššūkis, įdomus užsiėmimas. 

„Tėvai visada kartodavo: „Daryk viską su šokančia širdimi ir tai būtinai pavyks“, – Žmonės.lt šypsodamasis sakė Aidas. 

Temos: 2 Čikaga Mada

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką