Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 22d. 13:24

„Comic Con Baltics 2019“ atidaryme – garsių serialų, žaidimų ir komiksų žvaigždės

Renginio atidarymo akimirka
Organizatorių nuotr. / Renginio atidarymo akimirka

Trečiąjį rugsėjo šeštadienį Vilniuje startavo didžiausias populiariosios kultūros renginys Baltijos šalyse – „Comic Con Baltics 2019“. Oficialios atidarymo ceremonijos metu vedėjas Justinas Jankevičius į sceną kvietė kultinių, visame pasaulyje garsių serialų, kompiuterinių žaidimų aktorius ir populiariausių internetinių komiksų kūrėjus. Sveikindamiesi su tūkstantine „Litexpo“ rūmuose susirinkusia populiariosios kultūros gerbėjų auditorija, aktoriai ir kūrėjai nestokojo geros nuotaikos, juoko ir linksmų istorijų.

„Nuostabu matyti tokią gausią ir taip entuziastingai nusiteikusią renginio lankytojų auditoriją. Taip pat – charizma ir gera nuotaika spinduliuojančius mūsų svečius. Nors renginys trunka vos dvi dienas, tačiau jo organizavimas – visų metų darbas, tad atmosfera, tvyranti „Litexpo“ šį savaitgalį, yra geriausias šio darbo įvertinimas. Savaitgalis turėtų būti tikrai įspūdingas“, – sako „Comic Con Baltics 2019“ organizatorius Tomas Vievesis.

Renginio akimirkos - galerijoje:

Trečiuosius metus vykstančio renginio svečių sąraše seriale „Vedęs ir turi vaikų“ Badą Bandį įkūnijęs JAV aktorius Davidas Faustino, serialų „Vaikštantys numirėliai“ ir „Vakarų pasaulis“ bei žaidimo „Grand Theft Auto V“ žvaigždė Stevenas Oggas bei viena pagrindinių serialo „Vikingai“ aktorių Georgia Hirst.

Taip pat pasaulyje daugiausiai sekėjų turinčių internetinių komiksų „Cyanide & Happiness“ kūrėjas Robas DenBleykeris, bene garsiausia komiksų kūrėjų pora – Yehuda ir Maya Devirai ir itin realistiškų žvaigždžių 3D kaukių gamyba garsėjantis JAV kūrėjas Landonas Meieris („Hyperflesh“).

Organizatorių nuotr./Renginio atidarymo akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio atidarymo akimirka

Dalijosi istorijomis apie išgarsėjimą

Atidarymo ceremoniją vedęs Justinas Jankevičius renginio svečiams uždavė klausimą – kada jie pirmą kartą pasijuto žinomi? Su itin realistiška ir publiką pralinksminusia aktoriaus Danny Devito kauke į sceną žengęs kūrėjas Landon Meier juokavo, kad nesijautė žinomas iki tol, kol atvyko į „Comic Con Baltics 2019“.

Tuo metu aktorius Stevenas Oggas pasidalino žinomumo paradoksu. Aktoriaus nuomone, kartu su populiarumu atkeliauja privilegijos, kurios yra reikalingos tik prieš išgarsėjant.

„Pasijutau žinomas, kai pradėjau nemokamai gauti įvairių daiktų. Paradoksas toks, kad kai esi pradedantis aktorius ir pinigų neturi, daiktų nemokamai tau niekas neduoda. O tapęs žinomu ir pradėjęs gauti didesnes pajamas staiga gauni ir nemokamų privilegijų. Tai labai keista! Tiesa, šios kėdės labai patogios, norėčiau tokią turėti“, – juokavo aktorius Stevenas Oggas.

Organizatorių nuotr./Renginio atidarymo akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio atidarymo akimirka

Komiksų piešėjai Yehuda ir Maya Devirai į klausimą atsakė pasidalindami istorija iš pirmųjų vaikelio laukimo mėnesių.

„Sutikdami mus gatvėje ar parduotuvėje žmonės sveikindavo, tačiau mes nesuprasdavome kodėl – vizualiai nėštumo dar nesimatė. Kiek vėliau paaiškėjo, kad tai gerbėjai apie nėštumą sužinoję iš mūsų komiksų“, – sakė Maya Devir.

Tiesa, klausimų buvo ir daugiau. Seriale „Vikingai“ kovotojos, vikingės Torvi personažą įkūnijusios, aktorės Georgia Hirst vedėjas paklausė, kiek realybėje būtų panaši ji ir jos įkūnijama nuožmi bei tvirta personažė. Aktorė juokavo, kad nuo savo personažės skiriasi tuo, jog pagalbos jai reikėtų vos įsipjovus į pirštą.

Tuo tarpu į sceną užlipusį „Vedęs ir turi vaikų“ aktorių Davidą Faustino renginio vedėjas Justinas Jankevičius informavo, kad šis televizijos serialas Lietuvoje buvo toks populiarus, kad yra rodomas iki šiol. Aktorius juokavo, jog manė, kad serialo žiūrovų pasaulyje jau nebėra.

Organizatorių nuotr./Renginio atidarymo akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio atidarymo akimirka

Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį lankytojai galės pirmieji išgirsti naujausių lietuviškų filmų pristatymus, kuriuos renginyje remia AVAKA, pamatyti išskirtines, specialiai renginiui parengtas lietuviškų trumpametražių filmų programas, išbandyti kompiuterinių žaidimų naujienas, stebėti vieną didžiausių cosplay konkursų, apsilankyti šeimų erdvėje, įsigyti naujausių komiksų, tapti pirmųjų Lietuvoje organizuojamų pasaulinio lygio dronų lenktynių dalimi ir išbandyti dar daug kitų, tiek suaugusiems, tiek mažiesiems skirtų pramogų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:36
24:16
02:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką