Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 4d. 16:08

D.Dargis prabilo apie mafijos vyrų moteris: atskleidė dar niekam nežinomų faktų

Dalius Dargis
Asmeninio albumo nuotr. / Dalius Dargis
Kiek kainuoja žmogžudystės užsakymas? Kokios moterys myli mafijos vyrus ir kuo baigiasi prabangoje ir smurte skęstančių nusikalstamo pasaulio porų santykiai? Net 9 knygas apie kriminalinio pasaulio užkulisius parašiusiam Dailiui Dargiui visa tai yra puikiai žinoma.

Savo žiniomis ir įžvalgomis apie tai, kaip gyvena nusikalstamo pasaulio moterys bei ką joms tekdavo patirti, knygų autorius pasidalins laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

D.Dargis apie Lietuvos mafiją žino viską – žudikai, kontrabandininkai ir kiti nusikaltėliai jam yra išpasakoję tiek šiurpių dalykų, kad jų, matyt, užtektų dar ne vienai knygai. Tačiau ar lengva būti tokių bestselerių autoriumi, kuriam už nugaros šnopuoja žiauriausi nusikaltėliai?

TV3 nuotr./Dalius Dargis
TV3 nuotr./Dalius Dargis

Kaip laidoje pasakojo rašytojas, jis viešina informaciją, kuria nesiekia pakenkti savo šaltiniams ar kitiems asmenims, todėl nebijo rašyti apie nusikalstamą pasaulį. Nebijo jis ir dėl savo gyvybės bei sveikatos, nes dažniausiai, už ką nusikaltėliai atlieka bausmes ar rengiasi jas atlikti, yra konstatuota. Be to, rašo tik tai, ką gali patvirtinti.

„Būna, kad socialiniame tinkle rašinėja koks idiotas, bet užblokuosi ir viskas tuo baigiasi. Kitą dieną pasijungia kitas“, – apie pasitaikančius grasinimus kalba žurnalistas.

Moterys – gražios, mėgstančios prabangą ir nelaimingos

Įprasta kalbėti apie nusikaltimus darančius vyrus, tačiau už kiekvieno jų slepiasi moterys – neretai tokios pat žiaurios ir abejingos kito kančioms. Apie jas laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovas žino daug, o savo įžvalgomis pasidalino ir su žiūrovais.

„Kai teko domėtis juodųjų mafijos našlių istorijomis, mane labiausiai sukrėtė Rimanto Ganusausko-Mongolo našlės Loretos Ganusauskienės istorija. Netekusi vyro, nužudyto saviškių gaujos narių, ji negalėjo jo palaidoti. Palaikai iki šiol nėra rasti, tačiau labai daug baisių dalykų vyko po jo nužudymo – ji buvo išmesta iš prabangių namų, neteko vyro dovanoto automobilio, buvo terorizuojama, kol neapsikentusi išvyko gyventi į Italiją“, – pasakojo žurnalistas ir rašytojas Dailius.

Tokių kraupių istorijų, kuriose moterys vaidina antraeilį vaidmenį, yra daugybė, o kai kurios jų tokios siaubingos, kad sunku patikėti jų tikrumu. Dailius atvirai papasakos kelias tokias istorijas, kurios laidos žiūrovus sukrės ne mažiau, nei jį patį.

Kuo baigiasi tokios meilės?

Mafijos pasaulyje sūnūs nuo mažens ruošiami eiti tėvų pėdomis, o keršydami gaują išdavusiems, nusikaltėliai siekdavo pakenkti jų artimiesiems – net garbaus amžiaus motinoms. Tai tik įrodo, kad šiame nusikaltėlių pasaulyje nėra ir nebuvo vietos nei žmogiškumui, nei meilei.

Tačiau šalia žiaurių nusikaltėlių, visada sukdavosi gražios moterys, kurios žinojo, kuo užsiima jų vyrai, ir gal net juos mylėjo. Apie tai, kaip tokie vyrai išlaikydavo ne tik žmonas, bet ir meilužes, kaip prabangiai jos gyvena, Dailius papasakojo ir laidos žiūrovams.

Žurnalistas atskleidė, ką apie garsiojo Daktaro žmonos atsidavimą galvoja kriminalinio pasaulio atstovai ir policija, ir kokį palikimą neretai palieka nužudyti nusikalstamo pasaulio atstovai.

Prabangos ir smurto supami santykiai ne visada baigiasi vyro įkalinimu. Henrikos Daktaro laukia jo žmona, o garsioji Marina Bui taip pat nesiskiria su kalinčiu vyru.

„Ir ačiū Dievui – galbūt ta meilė nugalės. Yra tam tikros vilties. Ir tam žmogui, kuris sėdi nelaisvės vietoje, įsivaizduoju, yra kur kas lengviau, ir jis jaučiasi šilčiau, kai žino, kad jo kažkas laukia“, – sekmadienį, 10 val. pasirodysiančioje laidoje „Pasaulis pagal moteris“ sakė Dailius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 2 TV3 Mafija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

45:27
01:14
24:24

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką