Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 27d. 12:06

D.Laukys – apie svorio pokyčius susituokus: „Abiem auga nuo streso“

Monika Marija ir Dovydas Laukys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Monika Marija ir Dovydas Laukys
Televizinio žaidimo vedėjas Andrius Žiurauskas ne kartą yra juokavęs, jog per visą žaidimo gyvavimo istoriją, jo metu buvo išbandyta ne vienos garsios šeimos stiprybė. Intriga ir konkurencija, žinoma, jaučiama visuomet, o kai kurie klausimai – nors ir juokais – gali sukelti ir nemenkas, santykius išbandančias diskusijas!

Būtent tai žiūrovai išvys jau šio šeštadienio vakarą 19.30 val. žaidime „galvOK“ per TV3, kai žaidimo dalyviais taps dar viena puikiai žinoma atlikėjų pora. Dovydas Laukys papildė Marijono Mikutavičiaus komandą, o Monika Marija Paulauskaitė-Laukė stojo į Manto Katlerio pusę.

Klausimų pasitaikė įvairiausių, vis dėlto daugiausiai diskusijų ir audrų tarp priešingų komandos narių sukėlė klausimas… apie vyrų ir moterų svorio pokyčius, kai jiedu laimingai gyvena kartu.

„Abiem auga svoris nuo streso, o ne todėl, kad laimingi“, – juokėsi D.Laukys, tačiau vėliau tikino, jog svoris, tikriausiai, auga abiem.

Monika Marija tuoj pat sutuoktiniui atšovė: „Jei pasirinksi tokį variantą, tuomet važiuodami namo nebesišnekėsime!“

TV3 nuotr./Dovydas Laukys
TV3 nuotr./Dovydas Laukys

Nenorėdamas rizikuoti santykiais su žmona, Dovydas bandė taisyti padėtį: „Aš tikrai esu tą girdėjęs – būnant santykiuose vyrams sumažėja testosterono. Jiems nebereikia ieškoti naujos patelės, todėl jie priauga svorio.“

Marijonas patikino, kad tai, ką sako Dovydas, gali būti tiesa – įrodymų jis sakys turintis ir iš savo patirties. „Aš tikrai priaugau. Kai gyvenau vienas, buvau kūdas, liesas ir nelaimingas“, – juokėsi jis, o Dovydas antrino, kad tai – suprantama, kadangi tuo metu atlikėjas dar vis buvo „rinkoje“.

Tiesa, net ir čia diskusijos nesibaigė – D.Laukys pasakojo, kad dažnu atveju, kai pora pagyvena santuokoje kelis metus, vėliau jų svoris grįžta į ankstesnį. „Tą akimirką, kai jis ims siaurėti, žinok, kad kažkas ne taip…“ – tai išgirdęs M.Katlerio komandos narę bei D.Laukio žmoną įspėjo A.Žiurauskas.

TV3 nuotr./Monika Marija
TV3 nuotr./Monika Marija

Įdomu tai, jog šis klausimas buvo ne vienintelis, kuris buvo susijęs su svoriu. Į jį atsakinėti ir vėl teks tai pačiai komandai. Tik šįkart svorio klausimą lydės įdomus apibūdinimas – „miegančiosios gražuolės dieta“. Ar pavyks Dovydui ir Marijonui į jį atsakyti teisingai?

Ką galima panaudoti kaip kvapų sugėriklį šaldytuve? Kaip sustabdyti kraujavimą gamtoje? Į kokį klausimą M.Katleris ir Monika Marija atsakys žaibiškai greitai? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką