Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Meškauskas pasipiršo R.Ščiogolevaitei! (nuotraukos, atnaujinta 20.34 val.)

Deividas Meškauskas ir Rūta Ščiogolevaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė ir Deividas Meškauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

TV3 laidos „Auksinis Šventas Valetinas“ filmavime laukė staigmena – Deividas Meškauskas pasipiršo draugei Rūtai Ščiogolevaitei.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Laidoje, kurioje daugybė porų iš visos Lietuvos prisipažino mylintys, dalyvavo ir žymioji pora – 21 metų šokėjas D.Meškauskas bei 27-erių dainininkė R.Ščiogolevaitė.

Daugeliui, o galbūt ir jo širdies draugei staigmena tapo D.Meškausko žingsnis. Jis žengė mylimosios link ir tarė: „Noriu paprašyti būti mano žmona. Ar tekėsi už manęs?“ R.Ščiogolevaitė, imdama žiedą, sakė: „O jeigu jis man netiks?“ Tačiau paskui dainininkė puolė į glėbį D.Meškauskui ir iškart tapo aišku, koks jos atsakymas.

Anksčiau duodama interviu pora, auginanti sūnų Adomą, sakydavo, jog santykiams vestuvės visiškai nėra būtinos.

TV3 nuotr./D.Meškauskas peršasi R.Ščiogolevaitei
D.Meškauskas peršasi R.Ščiogolevaitei

Atnaujinta 20.34 val. Laidos pradžioje Rūta ir Deividas išsisukinėjo nuo klausimų, kada bus jų vestuvės ir ar jau buvo sužadėtuvės. „Vakar“, – apie sužadėtuves sakė ir laidos vedėją Leonardą Pobedonoscevą bandė suklaidinti Rūta.

Netrukus įsimylėjėlių pora atsidūrė salės viduryje ir sušoko aistringą šokį, kuriuo visiems priminė, kad jų meilė gimė šokių aikštelėje – projekte „Lietuvos šokių dešimtukas“. Leo pagirta, kaip puikiai šoko ir kaip vienas kitam tinka, Rūta suskubo paprieštarauti, kad ne viskas, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo gražu, taip ir yra.

„Kad jūs žinotumėte, kaip mes tada bardavomės... Su meile tai mažai turi ką bendra“, – prisiminusi šokių repeticijas sakė moteris.

Netrukus D.Meškauskas pasakė norįs padaryti Rūtai staigmeną – į salę įžengė angeliuku persirengusi mergaitė ir atnešė baltą dežutę. Visiems salėje sėdintiems žmonėms nuščiuvus, iš dėžutės Deividas išėmė du mažus vaikiškus batukus. „Gal antro nori?“ – nusijuokė Rūta. „Esu labai laimingas, kad mūsų meilė turi tokį nuostabų vaisių“, – dėkodamas už sūnų Adomą sakė Deividas.

Tačiau netrukus į sceną su dar viena balta dėžute pakilo kita mergaitė. Paaiškėjo, kad šioje dėžutėje slepiasi irgi ne sužadėtuvių žiedas, bet dvi mažutės bokso pirštinės.

TV3 nuotr./D.Meškauskas peršasi R.Ščiogolevaitei
D.Meškauskas peršasi R.Ščiogolevaitei

„Darysiu viską, kad taip daugiau neatsitiktų. Tikiuosi, kad tas smūgis man buvo paskutinis“, – įteikdamas mylimajai dovaną sakė D.Meškauskas. Šokėjas prisiminė situaciją, kai šokdamas smarkiai įsuko Rūtą, o vėliau gavo niuksą – už tai, kad laiku prašomas nesustojo, kai ją ėmė pykinti.

Iš trečios dovanų dėžutės Deividas ištraukė mažytį šokio batelį – poros meilės simbolį. Atrodė, kad vakaras tuo ir baigiasi, – D.Meškauskas įteikė visas Valentino dienos dovanas savo vaiko motinai, tačiau tuo metu netikėtai į sceną pakilo ketvirta mergaitė, nešina dovanų dėžute. Iš jos Deividas ištraukė spinintį žiedą, o Rūta stengėsi į jį vis nepažvelgti.

„Nustok drebėti“, – tramdydama juoką mylimajam tarė moteris. Galiausiai ant Rūtos rankos sužibo žiedas ir ašarotomis akimis ji puolė Deividui į glėbį. Poros sužadėtuvių akimirkas TV3 eteryje bus galima išvysti šį sekmadienį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką