Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 22d. 19:54

„Daikčiukuose“ Makalius atskleidė vaikystėje norėjęs būti iliuzionistu: mokėsi kartu su Mantu Wizard

Trečiojoje videoprojekto „Daikčiukai“ laidoje kelionių planuotojas Rimvydas Širvinskas-Makalius pasakodamas brangiausių daiktų istorijas atskleidė dar niekur nematytas ir negirdėtas savo puses. Talentas žongliruoti kamuoliukais, triukai su kortomis ir jau niekur nebeparduodama ir nebenaudinga Makaliaus knyga, nuo kurios prasidėjo jo verslas – tai ir dar daugiau trečiojoje „Daikčiukų“ laidoje.

15min laidoje „Daikčiukai“ apsilankęs Rimvydas buvo atviras – atsisakyti negalėtų tik vieno daikto, likę keturi galėtų tapti istorijos dalimi. Tai – delninė, kuri Makalių lydi kiekvienoje kelionėje – joje daugybė gerų prisiminimų.

Laidoje R.Širvinskas-Makalius nustebino niekur nematytu talentu – atsinešęs tris teniso kamuoliukus papasakojo, kad paauglystėje labai rimtai svarstė tapti cirko artistu.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Makaliaus daiktai
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Makaliaus daiktai

„Būdamas ketvirtoje klasėje pradėjau lankyti cirko klasę. Turbūt retas žmogus žino, kad buvau cirko artistas. Tai dariau iki pat vėlyvos paauglystės. Vėliau pajutau, kad jaučiu didelę scenos baimę ir kad man patinka cirke būti tik dėl to, kad mes daug keliaujame“, – apie vaikystės pomėgį pasakojo Rimvydas.

„Daikčiukuose“ Rimvydas sutiko kamuoliukus paimti į savo rankas po ilgos pertraukos. Kad tai įvyktų, teko jį kurį laiką įkalbinėti, Makalius neslėpė baimės. Tačiau jau iš pirmo karto triukas pavyko – ore sukosi trys Rimvydo žongliruojami kamuoliukai.

„Teniso kamuoliukai toli skrenda, tad labai pavargsti lakstyti jiems iš paskos. Pamenu, man treneris pasakė labai gerą patarimą – ten, kur yra kamuoliuko linija, reikia prapjauti skylę ir daugiau kaip pusę kamuoliuko tūrio pripilti grikių arba kitokių kruopų. Tada nukritęs kamuoliukas tiesiog sustos“, – 15min videoprojekte „Daikčiukai“ kalbėjo Rimvydas.

Dėl darbų gausos prarado teniso partnerę

Ryškios geltonos spalvos kamuoliukai R.Širvinskui primena ir apie kitą užsiėmimą – tenisą. Tačiau šiai sporto šakai Rimvydo gyvenime neliko vietos – jau metus vaikinas nevaikšto į treniruotes.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Makaliaus daiktai
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Makaliaus daiktai

„Dabar trūksta ūpo vienam vaikščioti į treniruotes, anksčiau turėjau partnerę, dabar jos neliko. Kai esi ne vienas – žymiai lengviau planuoti ir susiroganizuoti. Dabar, kai esu vienas, manęs to daryti niekas neskatina“, – guodėsi jis.

Daugiau R.Širvinsko-Makaliaus daiktų ir jų istorijų – trečiojoje „Daikčiukų“ laidoje:

Dar vienas Makaliui svarbus daiktas, kuris taip pat susijęs ir su teniso kamuoliukais – kortų kaladė. Būtent jos simbolizuoja dar vieną Rimvydo jaunystės pomėgį. Iliuzijos menas ir magijos triukai jo gyvenime atsirado po to, kai jis savo noru metė cirką.

„Iliuzijos menas mane išmokė, kaip tinkamai elgtis scenoje. Tokie pasirodymai padėjo įveikti scenos baimę. Turbūt šiek tiek pasipraktikavęs dar ir dabar galėčiau nustebinti draugus“, – „Daikčiukuose“ kalbėjo Rimvydas.

Įdomus faktas – šio meno Makalius mokėsi kartu su Mantu Wizard.

Pirmasis kelionės dokumentas suplyšo prie pat pasienio

Į 15min videoprojekto „Daikčiukai“ filmavimą Rimvydas atsinešė ir seną, suplyšusį vaiko kelionės dokumentą. Su juo glaudžiai susijusi pirmoji Makaliaus kelionė į užsienį – klasės išvyka į Latviją.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Makaliaus daiktai
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Makaliaus daiktai

„Dokumentą labai saugojau, įsidėjau jį į specialų penalą. Dar dabar pamenu, kai jį atsegiau, norėdamas parodyti gidei. Jis užsikabino už užtrauktuko ir plyšo pusiau“, – prisiminė R.Širvinskas-Makalius.

Čia istorija nesibaigė. Jam teko išklausyti piktos gidės pamokymus, esą jo per sieną gali ir neįleisti. Ji ragino jį greičiau skambinti tėvams ir prašyti, kad jie atvažiuotų jo pasiimti iš Lietuvos ir Latvijos pasienio.

Istorija baigėsi laimingai – pasieniečiai dokumentų taip ir nepatikrino, o visa klasė apsilankė tuo metu viename pirmųjų Baltijos šalyse vandens parkų. Tiesa, šis apsilankymas, pasak Rimvydo, nebuvo labai linksmas – išbandęs baisiausius vandens atrakcionus buvo pradėjęs skęsti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką