Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daina ir Antanas Bosai dukrą krikštijo su popiežiaus palaiminimu

Daina ir Antanas Bosai su dukra
Žurnalo "Žmonės" viršelis / Daina ir Antanas Bosai su dukra
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

„Pasaulis netrukus išvys dar vieną krikščionę. Šioje mažoje mergaitėje apsigyvens Šventojo dvasia. Jos tėveliai ir krikšto tėvai įgis pareigą užauginti ir išauklėti ją krikščioniškoje dvasioje. Ar esate tam pasiruošę?“ – praeito penktadienio popietę kunigo klausimas nuskambėjo Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, kur Daina (40) ir Antanas (56) Bosai buvo pasirengę krikštyti savo dukrelę Magdaleną Urtę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ta proga į jaukią neogotikinę Palangos bažnyčią susirinko giminės, artimieji ir geriausi poros draugai. Deja, smalsuoliai ir žiniasklaidos atstovai šįkart liko anapus šventoriaus vartų. Nušviesti šventę leista tik žurnalui „Žmonės“.

„Esame tikintys žmonės, todėl vaiko krikštas mums tikrai svarbi šventė. Daugelyje užsienio šalių ji švenčiama išskirtinai puošniai, tik Lietuvoje tos tradicijos dar nėra taip išpuoselėtos...“ Paklausti, kodėl dukros krikštui pasirinko birželio 10-ąją, abu nusijuokė: „Tikriausiai mūsų šeimai ta diena tampa didesne švente nei Naujieji metai ar Kalėdos. Tą dieną gimė Antanas, prieš metus – Magdutė. Ar dar reikia paaiškinimų?“

Didele ir netikėta staigmena ponams Bosams tapo popiežiaus Benedikto XVI atsiųstas palaiminamas jųdviejų Magdalenai. „Gegužės pradžioje lankėmės Romoje, kai vyko popiežiaus Jono Pauliaus II beatifikacija, susitikome su keletu dvasininkų iš Vatikano. Užsiminėme apie artėjantį dukrelės krikštą, ir štai kokią staigmeną jie mums padarė“, – džiaugėsi laimingi tėvai.

Išskirtinė šventės fotosesija – tik naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką