Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 29d. 14:20

Dainė ir Donatas Baumilos su būriu garsenybių iliustravo labdarai skirtą 2014-ųjų kalendorių

Dainė ir Donatas Baumilos
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Dainė ir Donatas Baumilos

Antradienio popietę sostinės popieriaus parduotuvėje „Popierinės idėjos“ žinomi šalyje pramogų pasaulio atstovai susivienijo kilniam tikslui: kurdami 2014-ųjų metų kalendorių jie prisidėjo prie labdaros projekto, kurio metu gautos lėšos bus skirtos Vievio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei paremti.

Rankose laikydami piešimo reikmenis kalendoriaus apipavidalinimu rūpinosi dainininkės Jurga Šeduikytė ir Julija Jegorova, muzikantas Donatas Baumila su žmona Daine, dizainerės Viktorija Jakučinskaitė ir Daiva Urbonavičiūtė, renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė, stilistė Agnė Jagelavičiūtė, aktorė Justė Zinkevičiūtė, modelis Gabrielė Martirosonaitė ir kiti. 

Visi jie savo piešiniuose bandė atspindėti gražiausias skirtingų mėnesių akimirkas – žiemos speigą, kalėdines lemputes, rudeninį lietų, saulėtą dangų.

Vienas iš renginio organizatorių žurnalistas Saugirdas Vaitulionis tikino, jog mintis sukurti tokį kalendorių gimė pačiam apsilankius Vievyje esančiuose senelių namuose. Anot žurnalisto, ten sutikti senyvi žmonės jam pasirodė itin liūdni, tačiau džiaugsmą jų akyse įžiebia parodytas dėmesys. 

Spalio mėnesį kalendoriuje vaizduoti pasirinkusi A.Jagelavičiūtė savo piešinyje vaizdavo mažą mergaitę, apsikabinusią pliušinį žaislą. „Piešiu vaikystę“, – portalui Žmonės.lt sakė ji. Ji pati gimusi spalio mėnesį, tad šis metų laikas jai – itin artimas, jame telpa visos gražiausios akimirkos. Piešiniui moteris parinko ryškias spalvas, piešti suskubo anksčiau už visus, į darbą, rodos, įdėjo visą širdį.

Akcijos akimirka
Agnė Jagėlavičiūtė

Dainė Baumilė pasirinko vaizduoti lapkritį. „Piešiu arklį, kuris iš tiesų yra suoliukas. Ant jo sėdi du žmonės, nuo lietaus jie slepiasi po skėčiu“, – pasakojo moteris. Savo darbe ji siekė atspindėti lapkričiui būdingą darganą.

Gruodžio mėnesį tapyti pasirinko J.Jegorova. Ji taip pat gimė šį mėnesį. Savo darbe mergina stengėsi įamžinti Kalėdas. „Noriu pavaizduoti gražiausias Kalėdų akimirkas, švieseles languose, šilumą ir jaukumą. Piešiu jaukų Kalėdų vakarą“, – pasakojo ji. J.Jegorovos darbe vaizduojamos pusnys ir senoviški daugiabučiai, kurių languose patamsyje žėri skirtingos švieselių spalvos.

Rodos, pati originaliausia pasirodė A.Grigaliūnienė. Ji nutarė ne tapyti, o raštu užrašyti savo mintis apie pasirinktą sausio mėnesį. „Čia daug kas piešia geriau už mane. Pati piešti nelabai moku, todėl nutariau rašyti – juk taip irgi galima“, – sakė moteris. 

Įsigiję šį kalendorių spalio mėnesį galės perskaityti A.Grigaliūnienės mintis apie saulę. „Šį mėnesį jos labai trūksta. Rašiau, kad ją galima matyti ne tik danguje, bet ir kituose dalykuose – šypsenoje, arbatos puodelyje, svajonėse“, – svarstė ji.

Žinomų žmonių kurtas kalendorius bus parduodamas prekybos centruose, taip pat jį bus galima įsigyti internetu. Visos už parduotus kalendorius surinktos lėšos bus skirtos Vievio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės gyventojams. Įsigyti šį žinomų žmonių kurtą kalendorių ir paremti senelių namus bus galima jau lapkričio mėnesį.

Akcijos akimirka
Agnė Grigaliūnienė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką