Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 2d. 13:30

Dainininkai muziką iškeitė į automobilių lenktynes – startavo „Press ralyje“

Ingrida Kazlauskaitė, Vaidas Baumila, Vytautas Švedas, Vilija Matačiūnaitė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė, Vaidas Baumila, Vytautas Švedas, Vilija Matačiūnaitė

Penktadienį prasidėjo jau 22-ą kartą rengiamas „Press ralis 2017“, kuris suviliojo ir žinomus atlikėjus. Su ekipažais į trasą nuo Kauno rotušės pajudėjo ir Vilija Matačiūnaitė, Vaidas Baumila, Ingrida Kazlauskaitė.

Ralyje dalyvaujanti Vilija Matačiūnaitė ir daugkartinis Lietuvos ralio čempionas Vytautas Švedas ralyje dalyvauja viename ekipaže.

Tituluotas ralio pilotas šįkart, kaip jau tapo tradicija „Žurnalistų raliuose“, persės į šturmano poziciją.

„Šis ralis visada pasižymi ypatinga aura. Aplink daug laimingų žmonių, o būtent jie ir sukuria viso renginio atmosferą. Labai įdomu matyti dalyvių azartą ir visas kitas emocijas. Tuo pačiu tai yra galimybė betarpiškai pabendrauti su žiniasklaidos atstovais, pasidalinti savo sukaupta lenktynių patirtimi. Dėl to čia kasmet norisi sugrįžti“, – dėkodamas ralio organizatoriams už kvietimą, sakė V.Švedas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Vilija Matačiūnaitė ir Vytautas Švedas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Vilija Matačiūnaitė ir Vytautas Švedas

Ekipažas vairuos gana moterišką ir stilingą „Audi Q2“ automobilį. Jau po pirmųjų bandymų V.Matačiūnaitė įsitikino, jog tai ne tik vikrus miesto krosoveris, bet ir pakankamai veržlus bei dinamiškas automobilis tiek slalomo trasoje, tiek ir greituminiuose ruožuose.

Prieš startą Vilija ir Vytautas surengė pažintines treniruotes. Tai padėjo ekipažo nariams perprasti startui pasirinktą „Audi“ markės automobilį, o tuo pačiu ir patobulinti lenktynėms reikiamus įgūdžius. Juodu įsitikino turintys šį tą bendro – potraukį adrenalinui ir automobiliams.

„Jau per pirmuosius bandymus įsitikinau, kad Vilija noriai ir greitai mokosi bei progresuoja, todėl nereikia kartoti tų pačių pastabų ar patarimų kelis kartus iš eilės. Kiekvienoje situacijoje ji puikiai supranta, kas ir kaip vyksta. Tai suteikia užtikrintumo ir optimizmo prieš lenktynes. Tikiu, kad finiše jos veidą puoš plati šypsena, o iš ralio pavyks pasisemti daug naudingos patirties, kuri pravers ir kasdieniame vairavime“, – prognozavo naujai susibūrusio ekipažo šturmanas V.Švedas.

Vilijai tai bus debiutas lenktynių trasoje, o Vytautas žurnalistų gretose varžysis jau šeštą kartą. Iki šiol visuose žurnalistų raliuose jis sėkmingai pasiekė finišą. To paties lenktynininkas tikisi ir šįkart bei prognozuoja, jog su kiekvienu greičio ruožu jų ekipažas taps vis greitesnis.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Vilija Matačiūnaitė ir Vytautas Švedas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Vilija Matačiūnaitė ir Vytautas Švedas

„Jei atvirai, iki susitikimo su Vytautu buvo visiškai ramu, o po pirmųjų treniruočių apėmė stiprus atsakomybės jausmas ir pajutau nedidelį jauduliuką. Jis labai ramus ir kantrus mokytojas, bet gal aš kiek lėtesnė mokinė. Važiuoti viename ekipaže su tokiu lenktynininku – tai kažkas tokio. Galbūt mano šturmanas didelių lūkesčių ir nepuoselėja, bet aš pati nenoriu pridaryti gėdos. Sieksiu, kad po ralio jis liktų patenkintas mūsų pasirodymu ir pasakytų, jog pravažiavome visai šauniai“, – apie savo tikslus pirmajam startui kalbėjo V.Matačiūnaitė.

Dainininkė juokauja, kad sėkmės atveju neatmeta galimybės už profesionalią pagalbą bei patarimus Vytautui atsidėkoti dainavimo pamokomis.

Penktadienį Kauno Rotušės aikštėje startuosiantis „Press ralis 2017“ dviejų dienų varžybos šeštadienį pasieks Kretingą ir finišuos Palangoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką