Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainininkas Deivis pirmąkart vaidino Kalėdų Senelį

Deivis – Kalėdų senis
TV3 nuotr. / Deivis – Kalėdų senis
Šaltinis: 15min
0
A A

Antrą Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, TV3 pakvies gerumo telemaratonui – žiūrovai pamatys pasakišką TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijos“ reginį – tikrų tikriausią kino filmą „Kalėdų pasaka“, kuriame garsiausios šalies muzikos, šokio ir scenos žvaigždės taps įvairiausiais pasakų personažais: „69 Danguje“ merginos – Kalėdų miestelio gyventojomis, „Kastaneda“ – piktukais ir blogų kerų skleidėjais, „Studentės“ – Kalėdų Senelio elfėmis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Choreografas Jurijus Smoriginas taps šiek tiek kompleksuotu ir šiek tiek kandžiu muzikinių norų elfu, Audrius Bružas ir Ramūnas Cicėnas – piktukais, kurie už blogus darbus buvo išvaryti iš Kalėdų Senelio rūmų, Rimantė Valiukaitė – čigone, Lina Joy – Elfų pilies Fėja, Irūna Puzaraitė ir Laima Lapkauskaitė – dukra ir mama, Liudas Mikalauskas – kaminkrėčiu ir debesų šlavėju, Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus – įsimylėjusiais elfais, Žilvinas Žvagulis – Kalėdų Senelio įpėdinių choreografu, Česlovas Gabalis – giriniu, Linas Adomaitis – nelaimingai įsimylėjusiu vienišu siuvėju elfu, Neringa Čereškevičienė – Kalėdų pilies koncertmeistere, Aurimas Žvynys – įsimylėjusiu elfu romantiku ir paštininku ir taip toliau. Šiame muzikiniame kino filme ypatingas vaidmuo atiteko ir dainininkui Deiviui – jis pirmąkart suvaidino Kalėdų Senelį.

Nusifilmuoti kino filme buvo sena Deivio svajonė. „Neslėpsiu, kai sužinojau, kad vaidinsiu Kalėdų Senelį, – išsigandau, ar sugebėsiu sukurti įdomų personažą. Juolab, kad nieko panašaus įkūnyti dar neteko, o ir Kalėdų Senis tiek kartų vaidintas“, – sakė Deivis.

Dainininkas liko sužavėtas kūrybinės grupės profesionalumu, nors filmavimosi sąlygos nebuvo lengvos: „Dirbome naktimis iki pat paryčių, todėl būdavo akimirkų, kai velniškai užsinorėdavau miego. Teko šiek tiek ir paprakaituoti. Juk buvau apmuturiuotas, kaip tikras Kalėdų Senelis – su paltu, kepure, pirštinėmis, o kur dar priklijuota barzda!“

Paklaustas, ar per Kalėdas žada suvaidinti Kalėdų Senelį ir savo sūnui Emiliui, Deivis atsakė: „O kodėl ne? Bet yra pavojus, kad jis mane atpažins ir nebetikės Kalėdų Seneliu, o aš norėčiau, kad taip nutiktų kuo vėliau. Vienas ryškiausių mano vaikystės prisiminimų – Kalėdų Senelio atėjimas į svečius. Iki šiol nežinau kas buvo juo apsirengęs.“

Paaukoti vaikams šiemet geros valios žmonės gali telefonu – skambindami arba siųsdami SMS žinutes su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt), 1891 (auka 5 Lt), 1892 (auka 10 Lt), pervesdami internetu  www.aukok.lt – auka neribojama. Telekomunikacijų operatoriai Bitė Lietuva, Omnitel, Tele2, TEO LT, Mediafonas ir Lintel ir šiemet atsisakė administravimo mokesčio už akcijos žinutes ir skambučius, tad visi suaukoti pinigai atiteks vaikams iš globos įstaigų.

Pasakiškas „Išsipildymo akcijos“ reginys – antrą Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, tik per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką