Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 11d. 08:48 , Atnaujinta: 2013 sausio 11d. 21:07

Dainininkė Evelina Anusauskaitė Los Andžele ištarė lemtingąjį „Taip“ mylimajam Adamui Youngui

Adamas Youngas ir Evelina Anuskauskaitė
Luko Balandžio nuotr. / Evelina Anusauskaitė ir Adamas Youngas

Portalo Žmonės.lt žiniomis, atlikėja Evelina Anusauskaitė (23) sausio 11-ąją, penktadienį, Kalifornijos valstijos Los Andželo mieste 14 val. vietos laiku ištekėjo už savo sužadėtinio amerikiečio Adamo Youngo (31).

Civilinės santuokos ceremonija, kurioje dalyvavo tik artimiausi poros draugai, vyko ant Ramiojo vandenyno kranto. Bažnyčioje pora nesituokė.

Dar prieš išskrisdama antradienį į JAV Evelina Anusauskaitė portalui Žmonės.lt sakė, kad ceremonija Los Andžele bus kukli, vyks tik pačių artimiausių draugų rate, joje nedalyvaus net atlikėjos tėvai – Jurga ir Ričardas Anusauskai.

Oficialiai įteisinę santuoką JAV laimingi jaunavedžiai savo šeimos narius ir draugus dar šių metų vasarą pakvies į vestuvių puotą Lietuvoje.

Lemtingai pažinčiai – daugiau nei metai

E.Anusauskaitė su televizijos, reklamos, kino filmų garso operatoriumi ir režisieriumi susipažino 2011 metų rudenį Los Andžele vykusiame pasaulinio vokalisčių konkurso „Avon Voices“ finale.

„Tąkart po filmavimo mažai tepasikalbėjome – ji dirbo, aš dirbau. Bet kai viskas baigėsi, kai iki Evelinos išvykimo buvo likusios gal aštuonios valandos, reikėjo ko nors, kas parodytų jai Los Andželą. Mano vyresnė kolegė Laura prasitarė: „Judu būtumėte puiki pora.“ Atkirtau, jog kalba vėjus. Bet taip išėjo, kad į miestą ją išvežiau būtent aš. Ir, nemeluosiu, labai tuo džiaugiausi“, – interviu žurnalui „Žmonės“ praėjusių metų rugpjūčio mėnesį pasakojo A.Youngas.

Taip ir prasidėjo Evelinos ir Adamo meilės istorija. Nemažai laiko dainininkė praleido už Atlanto, susipažinti su mylimosios tėvyne ir šeima į Lietuvą atskridęs buvo ir amerikietis.

„Ji – linksma ir juokinga. Likimas jai nepašykštėjo dovanų – ne tik nuostabaus balso, bet ir grožio. Kartu – didelės širdies. Evelina labai myli savo šeimą, bet ką dėl tėvų, brolių padarytų, jai tai – didžiausia vertybė. Niekada nebuvau sutikęs panašios į ją“, – tuomet žurnalui mylimąją gyrė amerikietis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką