Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 17d. 12:16

Dainininkė Laima Žemaitytė prisiminė, kaip užpuolikas buvo sulaužęs jai nosį kastetu

Laima Žemaitytė
TV3 nuotr. / Laima Žemaitytė

Infošou „VIRAL'as“ iš užmaršties prikels legendinę Lietuvos estrados dainininkę Laimą Žemaitytę. Moteris žiūrovams papasakos apie ją ištikusias nelaimes ir pasikėsinimą į jos gyvybę.

Tokiuose ansambliuose kaip „Nerija“ ir „Vilniaus aidai“ dainavusi L.Žemaitytė pasakos, kad pastaraisiais metais jos gyvenimas buvo toli gražu ne rožėmis klotas.

„Lietuvoje pajutau, kad niekam kultūra, mūsų  balsai nereikalingi. Mūsų kartą tiesiog pavadinčiau prarastąja. Todėl man teko išvažiuoti į Angliją. Jau buvau sugalvojusi parduoti namą ir jau buvau radusi žmogų, kuris pirktų“, – pasakos dainininkė.

Laima Anglijoje ištvėrė vos metus, tačiau tikina, kad metai praleisti be eterio, koncertų ir kūrybos jai nė kiek nepakenkė, o priešingai – išėjo į naudą.

„Turiu gerbėjų vyrų. Ir šiandien, tarp kitko, iš Klaipėdos skambino vienas gerbėjas, su kuriuo kadaise bendravom. Žmogus 40-ies metų neapsivedė dėl to, kad, pasak jo, neranda panašios į mane“, – kalbės L.Žemaitytė.

Tarsi feniksas iš pelenų pakilusi estrados sodriabalsė tikina, kad jos gyvenime būta ir nemalonių staigmenų. Vieną vakarą skubėdama į koncertą ji buvo žiauriai sumušta.

„Su kastetu į veidą. Aš jam ištraukiau pinigų. O jis dar kartą davė. Ir jis laukė ne taip, kad viduryje gatvės, jis lauke už kampo. Grynai už kampo stovėjo žmogus, kaip sakyt, griebė už krūtinės ir davė į veidą, sulaužė nosį“, – laidoje pasakos ji ir net atskleis, kas šį užpuolimą užsakė.

Temos: 1 TV3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką