Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainininkei Atlantai dukters tėvas nemoka alimentų

Atlanta
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Atlanta
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Keliolika tūkstančių litų – tiek skolingas teisininkas Oskaras savo 3 metukų dukrai Saulei. „Tylėjau daugiau nei dvejus metus, dabar nusprendžiau viešai papasakoti, ką išdarinėja vyras, vengdamas mokėti alimentus savo vaikui“, – laidoje „Valanda su Rūta“ sakė dainininkė. Atlanta įsitikinusi, kad tokie vyrai bijo tik vieno – viešumo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pokalbių laidoje buvo aiškinamasi, kodėl vyrai nemoka savo vaikams alimentų, slapstosi, išsisukinėja ir net grasina motinoms. Ar tokie žmonės nemyli savo vaikų? Ir kas gali priversti tokį vyrą juos sumokėti?

„Laimėjau visus teismus, bet dukters tėvas vis tiek piktybiškai nemoka, – pasakojo Atlanta. – Jo sąskaitos areštuotos, bet jos tuščios. Rasti jo negali, nes slapstosi, o kai antstoliai pasibeldė į Oskaro namus, naujoji jo draugė pasitiko su keptuve rankose. Advokatams dainininkė jau išleido 10 tūkst. litų.  „Jei neturėčiau pinigų, kovoti su vyru, likimo valiai palikusiu savo vaiką, negalėčiau”, – stebėjosi situacija Lietuvoje jauna moteris. 

Atlanta ir teisininkas Oskaras nebuvo susituokę. Gimus dukrelei Saulei, dainininkė sužinojo, kad jos laimės rūmas griūva, o vaiko tėvas susirado kitą draugę. Negana to, teisininkas pareikalavo atlikti DNR tyrimą, motyvuodamas, kad mergaitė – ne jo vaikas.

Atlanta ir teisininkas Oskaras nebuvo susituokę. Gimus dukrelei Saulei, dainininkė sužinojo, kad jos laimės rūmas griūva, o vaiko tėvas susirado kitą draugę. Negana to, teisininkas pareikalavo atlikti DNR tyrimą, motyvuodamas, kad mergaitė – ne jo vaikas. DNR tyrimas įrodė, kad mergytė yra Oskaro. DNR tyrimas kainavo 1 000 litų, sako Atlanta. Šiuos pinigus taip pat turėjo sumokėti ne vaiko tėvas, o ji.

„Lietuvoje vyro, nemokančio vaikui alimentų, niekas negali priversti jų mokėti“, – įsitikinusi žinomo signataro ir buvusio Seimo nario buvusi žmona ponia Dalia, per 20 metų negavusi iš vyro nė lito sūnui. Berniuką motina užaugino viena.

„Iš pareigūnų išgirdau tik vieną dalyką – vyrą galime pasodinti į kalėjimą, tačiau pinigų vis tiek negausi“, – pasakojo ponia Dalia  ir tikino, kad Lietuvoje moterys paliktos vienos ir valstybė joms visiškai nepadeda.

Tuo tarpu dar viena laidos dalyvė  papasakojo, kaip jos buvęs vyras, pasiturintis verslininkas,  nusprendė apeiti alimentus. „Bankrotinu įmonę, išvažiuoju į užsienį ir tu su vaikais liksi be nieko“. Turtuolis specialiai tapo bedarbiu“, – ironizavo Jolanta, viena auginanti 2 vaikus.

Laidos dalyvės moterys piktinosi, kodėl  motinų  niekas neklausia, iš kur joms imti pinigų vaikams pamaitinti. „Mama turi iškasti iš po žemių pinigėlių, tuo tarpu vyras gali sau leisti pasakyti: „Neturiu darbo, tai ir alimentų nėra kaip mokėti“, – kalbėjo laidos herojės. 

Lietuvoje  apie 100 tūkst. vaikų negauna alimentų. Kol jų tėvai slapstosi, mūsų valstybė iš mūsų visų kišenių išmokėjo mamoms jau 51 milijoną litų.

Alimentų nemokančių tėvų gaudynės – jau šį ketvirtadienį per LNK. Skambės garsių ir pasiturinčių vyrų pavardės.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką