Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 29d. 14:18

Dainius Kazlauskas seriale pernelyg įsismagino bučiuodamas savo „mamą“

Dainius Kazlauskas (viduryje)
LNK nuotr. / Dainius Kazlauskas (viduryje).

Stebėdami serialo „Širdžių ėdikės“ filmavimo aikštelę, Rusijos žurnalistai pastebėjo, kad Dainius Kazlauskas pernelyg įsismagino vaidindamas su savo serialo motina. Viename iš „mamos“ ir Džono aiškinimosi epizodų Dainius pernelyg jausmingai apkabino aktorę Tatjaną Vasiljevą ir visai ne kaip sūnus bučiavo ją į lūpas. Jis vis prašė pakartoti dublį, kaskart sugalvodamas naują priežastį – neva norėtų pamėginti kitą judesį arba tikslesnę intonaciją.

Koks įdomus jūsų darbas – glėbesčiuoti žavias moteris! Beje, kur jūs matėte, kad sūnus taip aistringai bučiuotų mamą?

Čia toks mūsų rusiškas paprotys (juokiasi). Šitokios puikios ir talentingos moters neįmanoma nepabučiuoti. Aš ir savo mamą bučiuoju į lūpas, nors ji ir jaučiasi nesmagiai. Tiesiog šitaip aš išreiškiu savo meilę. Mano Džonis ir ką tik pamatytą savo „seserį“ išbučiuoja, taigi, nėra ko stebėtis, vis dėlto Tatjana Vasiljeva – mano mama! Man pasisekė, kad šiame seriale visos moterys – gražuolės, ir visas jas mielai bučiuoju.

Ar kada nors jumis manipuliavo moterys?

Manimi neįmanoma manipuliuoti, aš iš karto permatau jų žaidimus ir tai mane prajuokina. Geriausia gynyba nuo avantiūrisčių – humoro jausmas. Kaip tik jo ir trūksta mano herojui. Jis nekvailas, tiesiog naivus, nes per daug myli, o meilė jį apakina.

Ką jums dėl serialo teko paaukoti?

Šeimą. Keturiems mėnesiams išvažiavau į Maskvą, palikęs vienus žmoną ir sūnų. Teko atsisakyti vaidinti teatre. Kita vertus, aktoriui naudinga keisti trupes, miestus, šalis, apskritai – gyvenimo ir darbo erdves. Kuo daugiau aikštelių, tuo daugiau galimybių rinktis, o aktoriui galimybė pasirinkti suteikia laisvę.

Naujasis LNK serialas „Širdžių ėdikės“ Rusijos tempais buvo filmuojamos labai intensyviai: filmavimas kasdien trukdavo po dvylika valandų. Devintą valandą vakaro aktoriai vis dar susikaupę darbuodavosi filmavimo aikštelėje, stengdamiesi suvaidinti smagią gyvenimo intrigą, kurioje susipina ir noras pasipelnyti, ir melas, ir nuoširdi aistra.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

00:57
26:35
00:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką