Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainuojantys šokėjai „Džentelmenai“ pajūryje pristatė debiutinę programą „Deganti aistra“

„Džentelmenai“
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Grupė „Džentelmenai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Bene vieninteliai Lietuvoje dainuojantys šokėjai „Džentelmenai“ Palangoje pristatė savo debiutinė programą „Deganti aistra“. Profesionaliai klubus kraipyti mokantys vyrukai scenoje dainavo jau girdėtas ir gerbėjų pamėgtas dainas bei visiškai naujus kūrinius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Scenoje pasirodęs šokėjų ketvertas – Tadas Rimgaila, Vytautas Mackonis, Andrius Butkus, Dainius Dimša – iš pradžių koncerte apsilankiusiems žiūrovams parodė kaip reikia judinti savo kūną, kad kitiems suteiktum malonumą. O iškart po šokių pasirodymo sudainavo jau visiems gerai žinomą dainą „1000 kartų“. Po kurios sceną užleido būsimai Žilvino Žvaglio marčiai, sūnaus Ryčio Žvagulio širdies damai, dainininkei Eglei Jakštytei.

Tad koksi tas džentelmenų repeertuaras? Visų didžiai nuostabai, vykrukai atliko kūltinę Žilvino Žvagulio jaunystės dainą „Liūte, neliūdėk“ ir perdainavo dainą iš 1978 metais sukurto miuziklo su Johnu Travolta ir Olivia Newton „Briliantinas“. Ir daina „You Are The One That I Want“ virto daina „Džentelmenai“.

 Džentelmenų koncertų akimirka
„Džentelmenų“ koncertų akimirka

Viename iš numerių drauge su „Džentelmenais“ šoko  Inga Valinskienė, Kristina Navickaitė-Tina, Ingrida Kazlaukaitė ir Katažina Nemycko. Pastaroji, niekas nepaneigs, nuolatos spinduliuoja energija, optimizmu ir charizma. Ji, apsirėdžiusi triko ir permatomu, ilgu ir žaliu sijonu atliko savo solinę dainą.

Studentės
„Studentės“

Viena vertus, kiek apmaudu, kad dauguma „Džentelmenų“ dainų yra perdainuotos arba adaptuotos, tačiau jų energija ir šokio judesiai, nėra abejonės, atperka daug ką. Štai dainuodami dainą „Užvesk mane“ jie savo šokiais ir energingu dainos ritmu taip užvedė publiką, kad ši pagaliau atgijo ir ėmė šaukti ir ploti.

„Džntelmenams“ viena iš jų repertuaro dainų parašė Inga Valinskienė. Šie, kartu su ja, atlikodainą „Mačo“. O iš karto po to šokėjai atlikor Arūno Valinsko dainą apie meilę.

Žinoma, pabaigai vyrai pasiliko savo seksualiausią dainą, visiems gerai žinomą brazilo Michelo Telo dainos „Nosa nosa“ lietuvišką versiją, kuri virto „Noriu“. Šios dainos tekstas, žinia yra ne tik apie poilsį, kurio jie nori, bet labiau apie... kūniškus malonumus.

Atlikus šią dainą vyrų grupę publika iškvietė bisui. Tad susirinkusiems ir dar kartą teko pasiklausyti šios dainos. Tiesa, nuolat aidint plojimams, „Džentelmenai“ paskutinį kartą sudainavo visų dainų popuri.

Palangos vasaros estradoje vykusiame koncerte taip pat dalyvavo ir kartu dainavo Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Eglė Jakštytė ir Virus J, „Studentės“ bei vaikinų grupė „el Fuego“, Renata Norvilė, „Patruliai“. Tuo tarpu koncertą tinkama vaga vesti apsiėmė Inga Valinskienė ir Deividas Norvilas-Deivis.

 Džentelmenų koncertų akimirka
Renata ir Deividas Norvilai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką