Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 22d. 10:34

„Dainuok su manim“ starto laukiantys atlikėjai pasidalijo užuominomis: ar atspėsite, kas jie?

Projekto „Dainuok su manim“ akimirka
E.Blaževič / LRT nuotr. / Projekto „Dainuok su manim“ akimirka

Netrukus į LRT televizijos eterį sugrįš pasaulinio pripažinimo sulaukęs Lietuvoje kurtas muzikinis projektas „Dainuok su manim“. 8–15 metų vaikai vis dar turi galimybę pildyti anketas ir pasiruošti galbūt didžiausiam gyvenimo muzikiniam nuotykiui.

„Projekto taisyklės reikalauja išlaikyti po kaukėmis besislepiančių atlikėjų tapatybes paslaptyje, bet galiu išduoti, kad kiekvienas jų beprotiškai laukia pažinties su naujuoju savo scenos partneriu.

Pirmasis sezonas įrodė, kad ši patirtis tiek vaikams, tiek profesionalams būna neįkainojama. Jie beprotiškai daug vieni iš kitų išmoksta ir scenoje tampa tokia profesionalia jėga, kokios iš dešimties ar keturiolikos metų jaunuolio tikėtis sunku", – teigė formato kūrėjas ir prodiuseris Laurynas Šeškus.

E.Blaževič / LRT nuotr./Projekto „Dainuok su manim“ akimirka
E.Blaževič / LRT nuotr./Projekto „Dainuok su manim“ akimirka

Profesionalų ir vaikų muzikiniai duetai susiformuos jauniesiems atlikėjams dar nežinant, kas slepiasi po kaukėmis. Vis dėlto, nekantriai starto laukiančios Lietuvos scenos įžymybės sutiko pasidalyti keliais savo biografijos faktais, kurie gali padėti dar prieš prasidedant projektui išsiaiškinti jų tapatybes.

„Dainuoju jau 25-erius metus – beveik visą savo gyvenimą. Mano būsimas scenos partneris greičiausiai yra matęs mane televizijos projektuose ir konkursuose, o jei televizoriaus nežiūri – galbūt ir teatro scenoje. Mano gimimą ženklina Šaulio žvaigždynas, o jei kas nori pažaisti seklį morką, pasakysiu tik tai, kad mano triušelio vardas – Ponas Chapteris", – pasakoja žiūrovams puikiai žinomas scenos žmogus.

Kita Kaukė intriguoja jau kitokia gyvenimo istorija: „Dainavimas nebuvo mano specialybė – iš tiesų turėjau koncertuoti grojant pianinu. Taip pat mokiausi groti gitara, būgnais. Pernai pirmą kartą gyvenime taip kardinaliai pakeičiau savo išvaizdą, bet tikiu, kad vaikai mane vis tiek atpažins. Galbūt iš televizijos – pergalės skonį muzikiniuose projektuose patyriau ne kartą, o gal – net iš didžiosios muzikos teatro scenos."

„Pradėjau legendinėje „Dainų dainelėje", bet mano kelionė tęsėsi net iki JAV. Mikrofonu naudojuosi ne tik dainuojant, bet ir laikant televizinio projekto vairą. Prieš žiūrovus kartais puošiuosiu ne sceniniu, o kariniu kostiumu. Nors iki ginkluotųjų pajėgų vado man ir toli, kažką bendro su aukščiausia valdžia turi mano šuo", – teigia dar viena Kaukė.

„Atrankose nėra muzikinio stiliaus reikalavimų – esame tikri, kad šio projekto scenoje puikiai jausis ir pop, ir roko, ir alternatyvią muziką atliekantys vaikai. Svarbiausia – net per karantiną nedingęs noras dainuoti ir pasirodyti.

Esame tikri, kad antrasis sezonas bus dar stipresnis, dar muzikalesnis, dar profesionalesnis. Vaikai dar gali suspėti į šį muzikinio nuotykio traukinį", – teigė L.Šeškus. Į netrukus prasidėsiančias atrankas vaikams atvykti nereikės – laikantis karantino reikalavimų, jos bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką