Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 18d. 11:17

Dalia Teišerskytė: aš dabar kaip kokia Zvonkė ar Pareigytė

Seimo Švietimo mokslo ir kultūros komiteto nariai posėdį ankštame kabinete iškeitė į ekskursiją po statybas Valdovų rūmuose: jie norėjo savo akimis pamatyti tai, dėl ko diskutuojama viešojoje erdvėje.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Dalia Teišerskytė.

Šį penktadienį garsios Lietuvos damos ir žinomi vyrai „Auksinėje blykstėje“ kalbės apie sveiką maistą ir lietuviško valgymo ypatumus. Televizijos pranešime spaudai skelbiama, kad laidoje viešėjusi politikė Dalia Teišerskytė prisipažino dabar sulaukianti ypatingo dėmesio dėl dviejų dalykų – akivaizdaus sulieknėjimo ir dėl šeimos, kuri, deja, vėl virto pelenais.

„Aš dabar kaip kokia Zvonkė ar Pareigytė. Tik vaikštau po televizijas ir daliju interviu“, – plačiai šypsodamasi pasakojo Seimo narė. Tačiau paklausus, kaip ji sugebėjo numesti beveik trisdešimt kilogramų, moteris prisipažino, kad deja, ne stebuklinga dieta ar piliulė padėjo tai padaryti.

Romantiškoji eilių kūrėja nenoriai, bet kalbėjo apie skyrybas su vyru, kurios jai kainavo daug nervų ir sveikatos. Kadangi tuo metu apetitas buvo visiškai dingęs, Seimo narė atsisveikino ir su nemažu svoriu. „Kai pagalvoju, kad nešiojau gerus bulvių maišus ir jei dabar man juos kas užkrautų ant pečių... būtų sunku.“

Nors neteko ne vienos dešimties kilogramų, ponia Dalia „Auksinės blykstės“ vedėjus patikino, kad niekada specialiai nebadautų. Ir dabar ji kertanti viską iš eilės, ko tik širdis geidžia. Kalbėdama studijoje politikė ramiai sau kramsnojo Saulėno patiektą kibiną. Tautos išrinktoji tikino, kad jai svarbiausia, jog maistas gražiai atrodytų. „Aš esu estetė. Man svarbu, į kokią lėkštę maistas sudėtas, kad kokia žolytė dėl grožio būtų uždėta. Kai pamatau Seimo valgyklos virtuvėje tuos baisius didelius puodus, kuriuose garuoja kokia nors sriuba... aš nenoriu net pagalvoti, kad tas maistas – man.“

Tačiau „Auksinėje blykstėje“ šį kartą ne tik apie maistą ir mūsų valgymo įpročius. Sužinojęs, kad D.Teišerskytė skiriasi su vyru, Vydas nieko nelaukdamas pasipiršo politikei. Tėvukas neslėpė, kad jam imponavo ne tik šios moters grožis bei kuriamos eilės, bet ir nuosavas būstas bei Seimo narės statusas. Davęs poniai Daliai užduotį nuskusti bulvę, Vydas liko labai patenkintas, kad turės virtuvėje žinančią ką veikti žmoną, kuriai taps trečiuoju vyru.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką