Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dalia Teišerskytė džiaugiasi kūrybos įvertinimu – prieš Kalėdas pasirodys jos dainų albumas

Parlamentarė Dalia Teišerskytė
N.Bikulčiaus nuotr. / Parlamentarė Dalia Teišerskytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo narė, poetė Dalia Teišerskytė (67 m.) Kalėdų proga savo kūrybos gerbėjams dovanos garsiausių dainų albumą „Tai tik meilė“. Per 400 dainų sukūrusi poetė atrinko pačias populiariausias ir labiausiai žinomas dainas, kurias atlieka žymūs šalies atlikėjai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Labai džiaugiuosi, kad bus toks įvykis, kad LATGA-A (Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra – aut.past.) pastebėjo mano aktyvumą šioje srityje. Šis albumas – LATGA-A'os, ne mano, sumanymas. Be galo džiaugiuosi, kad LATGA-A padarys man šitą dovaną, nes aš parašiau per 400 dainų ir tai buvo pastebėta ir įvertinta. Aš tuo be galo didžiuojuosi“, – teigė dainų kūrėja.

Albumo pavadinimu pasirinktas dainos „Tai tik meilė“, kurią atlieka verslininkas Mečislovas Subelis, pavadinimas. Pasak dainos žodžių autorės, ši daina nėra jos mėgstamiausia, tačiau skambūs žodžiai buvo itin tinkami pavadinimui.

Į albumą moteris teigė atrinkusi tas dainas, kurios tapo labai populiarios, dainuojamos jau ne vieną dešimtmetį. Į dainų rinkinį Seimo narė kūrinius rinkosi remdamasi savo nuožiūra ir prodiuserio Gedimino Zujaus patarimais.

„Albume bus ir „Ateina metas suskaičiuot visas klaidas“, „Pasaulis kyla perpus“, absoliučiu hitu tapusi daina „Būk šalia“, „Lelijos“, „Pamiršti namai“. Labai gaila, kad neturiu grupės „Vairas“ dainų, kurios buvo dainuojamos prieš 20-25 metus. Mano rinkiniuose jų neišliko, nes į šią savo kūrybos dalį menkai kreipiau dėmesį. Lietuvos radijo archyvuose mano kurtų dainų yra apie 120, o kur kitos išsibarstę – neturiu supratimo“, – pasakojo D.Teišerskytė.

D.Teišerskytės teigimu, iš pradžių buvo planuota, kad albume atsidurs apie 17-18 dainų, tačiau paskutinę akimirką moteris sulaukė dainų autoriaus ir atlikėjo Sigito Stankūno skambučio. Jo siūlymu albume turėtų atsirasti dar keli kūriniai.

Be galo džiaugiuosi, kad LATGA-A padarys man šitą dovaną, nes aš parašiau per 400 dainų ir tai buvo pastebėta ir įvertinta. Aš tuo be galo didžiuojuosi.

Pasak D.Teišerskytės, šiame albume bus galima išgirsti Birutės Dambrauskaitės, Ingos Valinskienės, Birutės Petrikytės, Viktoro Malinausko, Stasio Povilaičio, M.Subelio, Onos Valiukevičiūtės, Marijono Mikutavičiaus atliekamus kūrinius. „Marijono „Ar mylėsi tu mane, kai ruduo ateis“ – man labai miela dainelė“, – šypsojosi kūrėja.

Seimo narė viliasi, kad jos albumas dienos šviesą išvys iki Kalėdų.

„Vienintelis Konstitucinio teismo leidimas Seimo nariui – kurti ir už tai gauti pinigus. Aš tuo labai džiaugiuosi, nors ir neketinu pati šio albumo pardavinėti. Aš labai daug važinėju po Lietuvą, tai šis albumas bus labai graži dovana mano rinkėjams. Aš visados ką nors vežuosi, pavyzdžiui, knygas – visų 12 knygų tiražus išdovanojau, nes turėjau tokią galimybę. Man buvo be galo malonu, kad kažkur atvažiavusi galėdavau bibliotekai palikti keletą savo knygų“, – tikino Seimo narė.

D.Teišerskytė teigė šiuo metu gyvenanti ne tik savo kurtų dainų albumo, bet ir žiemos ženklų
laukimu.

„Gyvenu kaip visi, kaip visa Lietuva – sniego laukimu, žmonių gerumo, atidos, neabejingumo vieni kitiems laukimu. Dabartiniai mano rūpesčiai susiję su tuo, kad turiu didelę šeimą – kiekvienam jos nariui reikia ką nors padėti po eglute. Kaip ir kiekviena mama ar močiutė be galo rūpinuosi, kad namai atrodytų gražiai, šventiškai, kad jie būtų jaukūs, švenčių proga šiek tiek blizgūs“, – kalbėjo D.Teišerskytė.

VIDEO: Mūsų dienos - kaip šventė | Birutė Dambrauskaitė "Ateina metas"

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką