Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 20d. 22:08

Damas apsupo dėmesys ir dvaro prabanga (nuotraukos)

Damos atskleidė savo talentus ir įrodė, kodėl yra vertos čia dalyvauti
BFL nuotr. / Damos atskleidė savo talentus ir įrodė, kodėl yra vertos čia dalyvauti

Dešimt elegantiškų damų šiuo metu leidžia laiką įspūdingame Lietuvos kampelyje – Ukmergės rajone esančiame Taujėnų dvare. Čia iki pat žiemos švenčių senjoros varžysis, kuri iš jų yra verčiausia tapti Lietuvos perlu – šauniausia dama.

TV3 projekto dalyvės, kurių amžius 61 – 77 metai, Taujėnų dvare pradėjo rinktis jau nuo šio pirmadienio. Prieš tai moterys atsidūrė grožio specialistų ir stilisto Manto Petruškevičiaus rankose, todėl į pristatymą atvyko pailsėjusios ir puikios išvaizdos.

„Mūsu tikslas, kad damos gyventų prabangiame dvare, patirtų gyvenimo nuotykius ir atsiskleistų kaip asmenybės, sužibėtų savo vidumi“, – pasakojo laidos „Lietuvos perlai. Šauniausios damos rinkimai“ vedėjas Gediminas Jaunius.

„Po grožio procedūrų pasakiau sau: tu nesi senelio žmona, tu esi tikra šio dvaro dama“, – nusijuokė projekto dalyvė Nijolė iš Marijampolės.

Damoms iki finalinės laidos teks įveikti ne vieną sunkią užduotį. Kaip tvirtina projekto rengėjai, jų bus ir fizinių, ir intelektualinių.

Vienai dalyvei pranešti džiugią naujieną ir įteiktį rožę teko batvinių laukuose.

Internete ir spaudoje paskelbta atranka į šį projektą, pasak organizatorių, susilaukė didelio dėmesio. Laidos rengėjus stebino tai, kad didelė laiškų dalis juos pasiekė internetu. Pasirodo, apie 500 anketų atsiuntė damų vaikai ir anūkai, norėdami televizijos ekrane išvysti šauniąją mamą ar močiutę.

„Kelios iš šių dalyvių dėl to labai supyko ant savo vaikų, tačiau supratusios, kad šis projektas yra tikras gyvenimo nuotykis, vis dėl to ryžosi dalyvauti“, – kalbėjo G.Jaunius.

Laidos vedėjas pats vyko damoms pranešti, jog jos pateko į šį projektą. „Vienai dalyvei pranešti džiugią naujieną ir įteikti rožę teko batvinių laukuose“, – šypsojosi G.Jaunius.

Moterys neslėpė, kad prieš laidos pristatymą labai jaudinosi, tačiau įjungus filmavimo kameras dalyvės gyvai ir šmaikščiai ėmė pasakoti apie savo pomėgius – senovės kinų kovos menus, karpymą iš popieriaus, slidinėjimą ar gėlių auginimą. Drąsiausios čia pat ir uždainavo.

BFL nuotr./Damos atskleidė savo talentus ir įrodė, kodėl yra vertos čia dalyvauti
Damų prižiūrėtoja – greižtoji Madam Skaiva

„Manęs anūkas prašė vienintelio – kad laidoje nepadaryčiau gėdos –  neišsirengčiau nuogai“, – vakaro pabaigoje prasitarė Nijolė.

Nuo dvaro prižiūrėtoją Madam įkūnijančios Skaivos Jasevičiūtės damos sulaukė ir pirmųjų priekaištų: Madam nebuvo patenkinta kukliomis vaišėmis, kurias dalyvės paruošė laidos pristatymui.

Į šį projektą damos buvo atrinktos iš etnokultūrinių Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Dzūkijos regionų, didžiausių šalies miestų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio bei Vilniaus krašto. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką