Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir Raimundas Vincentas Petrauskas po vestuvių Amerikoje šeštadienį susituokė ir Vilniuje

Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir  Raimundas Vincentas Petrauskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir Raimundas Vincentas Petrauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio popietę Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje amžiną meilę prieš Dievą prisiekė modelių studijos „Mažoji Mis“ vadovė Danutė Elzbergienė-Petrauskas (51) ir Šešuolėlių dvaro savininkas, Amerikos lietuvis Raimundas Vincentas Petrauskas (69).

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kaip Žmonės.lt jau rašė, septynerius metus našliavęs Raimundas ir prieš 22 metus vyro netekusi Danutė rugsėjo pradžioje įteisino civilinę santuoką Amerikoje, Detroite.

Pora į bažnyčią atvyko šiek tiek vėluodami. D.Elzbergienę-Petrauskas ir R.V.Petrauskas į Visų Šventųjų bažnyčią, kur gausiai susirinko poros draugai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš JAV, atvyko drauge sidabrinės spalvos „Jaguar“ markės automobiliu. Jaunavedžiai šiek tiek lūkuriavo automobilyje, kol šventės organizatorė davė ženklą, kad jau galime eiti į vidų ir viskas yra paruošta.

Bažnyčia buvo papuošta baltų gardelių puokštėmis, o porą prie altoriaus lydėjo keturios mergaitės, pasipuošusios baltomis suknelėmis. Kaip pasakojo vestuvių organizatorė, šios mergaitės, nešusios žiedlapių krepšelius ir žiedus – studijos „Mažoji Mis“ mažieji modeliukai.

Vestuvių akimirka
Vestuvių akimirka

„Vestuvėse Amerikoje dalyvavo visi, kas negalėjo dalyvauti tuoktuvėse Lietuvoje. Tai – vyro mama, kuriai keliauti sunku dėl amžiaus. Atvykti negalėjo ir Raimundo dukra, nes su keturiais vaikais sunku atskristi, tačiau sulaukėme vyro draugų. Puotos negalėjo praleisti ir į Lietuvą atvyko jo jaunystės draugas Jamesas Doulingas, iš Karibų atskrido bičiuliai Lydia Tomyn ir Watleris Tomynas“, – portalui Žmonės.lt pasakojo D.Elgzbergienė-Petrauskas. Moteris teigė, kad dauguma šventės svečių bus Raimundo ir jos draugai iš Lietuvos.  

Pasveikinti jaunavedžių į Visų Šventųjų bažnyčią atvyko Mantas Petruškevičius, Audronė ir Kęstutis Bunikai, Ingrida ir Justinas Stašinskai, Kęstutis ir Eirida Daukšai ir daug kitų žinomų žmonių.

Amerikoje civilinės santuokos liudytojais tapo Danutės dukra Ernesta ir sūnus Edvinas, o bažnyčioje Vilniuje šios pareigos buvo suteiktos geriausiai Danutės draugei, Seimo narei Mildai Petrauskienei ir jos vyrui Antanui.

Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir  Raimundas Vincentas Petrauskas
Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir Raimundas Vincentas Petrauskas

Įsimintiną gyvenimo dieną D.Elzbergienė-Petrauskas pasipuošė specialiai iš Ispanijos atsiųsta suknele. Moteris portalui Žmonės.lt prisipažino, kad šios suknelės kelionė į Lietuvą buvo ilga ir kainavo nemažai nervų.

„Vargais negalais išsirinkau ją internete iš „Pronovias“ naujausios 2014 metų kolekcijos. Aišku, kai susiskambinau su ispanais, jie dar tokių nesiuvo ir neturėjo. O man reikėjo būtinai šitos, kitos aš nenorėjau. Taigi jie specialiai man pasiuvo vieną iš savo būsimos kolekcijos suknelių. Kita problema – iš Ispanijos ją parsigabenti. Aš mėnesį laiko laukiau, maniau, kad jau nebesulauksiu. Tai ispanai nepaima iš fabriko, tai mūsiškiai nesugeba atvežti. Bet galiausiai ji atkeliavo. Vos ją gavusi nuėjau į mados namus „Cantas“, pas Egidijų Sidarą, jis pasižiūrėjo, ar viskas gerai, ir pataisė“, – prisiminė moteris.

Po ceremonijos, puotoje Šešuolėlių dvare, ponia Danutė ketino pasipuošti dizainerės Audronės Bunikienės kurta suknele. Dar vieną pasiuvo mados namai „Cantas“, todėl moteris juokėsi, kad bus problema, kaip ir kada jas keisti, nes nori apsivilkti abi.

Prieš ceremoniją D.Elzbergienė-Petrauskas negaišo laiko važinėdama po sostinės salonus ir darydamasi šukuoseną ar makiažą – stilistas atvyko į namus.

Medaus mėnuo – kruizas po Viduržemio jūrą

Vestuvių išvakarėse ponia Danutė paklausta, ar nesijaudina, buvo atvira: „Ne. Labai jaudinausi, kai tuokėmės Amerikoje. Mūsų draugystės pradžia buvo kaip juokelis, tiesiog linksmai ir smagiai leidome laiką kartu. O kai atėjo laikas ištarti lemtingąjį „taip“, mane apniko nerimas. Tikrai jaudinausi, ar aš čia teisingai elgiuosi. Juk santuoka nėra tik žaidimas, tai labai rimtas dalykas. O dabar, manau, viskas bus labai gerai.“

Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir  Raimundas Vincentas Petrauskas
Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir Raimundas Vincentas Petrauskas

Paklausta apie medaus mėnesį, D.Elzbergienė-Petrauskas prasitarė, kad netrukus pora leisis į kruizą. „Na, taip jau išėjo, kad mes buvome vos du mėnesius pažįstami, kai jis spalio pradžiai nupirko bilietus į kruizą po Viduržemio jūrą. Taigi, puikiai sutapo – ši kelionė ir bus mūsų medaus mėnuo“, – portalui Žmonės.lt linksmai kalbėjo ponia Danutė.

Lemtinga pažintis

Teisininkas Raimundas ir Danutė susipažino mažiau nei prieš metus – „Mažosios Mis“ vadovė norėjo surengti konkursą neįprastoje vietoje, o Šešuolėlių dvaras tam puikiausiai tiko. Po poros oficialių susitikimų ir įsižiebė meilė.

Pora susižadėjo 2013-ųjų metų gegužę, nepraėjus nė pusei metų ėmė ir susituokė. Iš pirmosios santuokos Danutė užaugino sūnų Edviną bei dukrą Ernestą, o Raimundas – dukterį Laurą.

Ernesta Elzbergaitė
Ernesta Elzbergaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką