Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 15d. 09:29

Darjušas Lavrinovičius trečiam vaikui žada tai, ko negalėjo duoti kitiems: „Dirbsiu ir šoferiu, ir auklyte“

Darjušas ir Edita Lavrinovičiai
Stop kadras / Darjušas ir Edita Lavrinovičiai

Neseniai pasirodžiusi žinia, kad Edita ir Darjušas Lavrinovičiai laukiasi trečio vaiko daugeliui turbūt buvo netikėta, tačiau pora jau kurį laiką planavo šeimos pagausėjimą. Ir nors juodu pripažįsta, kad dėl nėštumo teko patirti nemažai streso, šiuo metu viskas jau praeityje. Skaičiuodami paskutinius nėštumo mėnesius sutuoktiniai juokiasi, kad šį kartą auginti kūdikį seksis išties kitaip – smarkiai prisidėti ruošiasi ir Darjušas.

„Įšokome į paskutinį traukinį“, – sako krepšininkas D.Lavrinovičius ir priduria, kad su žmona apie trečiąjį vaiką svajojo visada, tačiau tam vis nebūdavo tinkamų aplinkybių – vyras ilgą laiką žaidė užsienyje ir tik prieš keletą metų grįžo į Lietuvą.

Darjušas sako nenorėjęs, kad žmonai tektų nešti visą šeimos naštą, pora jau dabar augina du paauglius, todėl vaiką planavo tik tada, kai grįš į Lietuvą. Tiesa, ir čia neskubėjo – sužinoję apie nėštumą, šeimos nariams nieko nesakė, laukė, kol praeis dar keli mėnesiai, nes norėjo būti tikri. Darjušas džiaugiasi, kad jų baimės nepasitvirtino – nėštumas sklandus. Daugiau kaip šešis mėnesius nėščia žmona Edita pas gydytoją lankosi reguliariai.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Darjušas Lavrinovičius ir Edita Lavrinovič
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Darjušas Lavrinovičius ir Edita Lavrinovič

„Gyvenime visko būna, nesinori pirma pradžiuginti, o paskui, neduok Dieve, kas nors atsitiks ir teks nuliūdinti. Nerimą jautėme visada, mums jau ne dvidešimt penkeri, į viską žiūrime atsargiau. Kai jau buvome tikri, kad viskas gerai – pranešėme šeimai“, – atviravo D.Lavrinovičius, žinią apie papilnėsiančią šeimą tėvams pranešęs per Kalėdas.

Labai jautri buvo ir Darjušo brolio reakcija į šią gražią žinią – Kšištofas apsiverkė laimės ašaromis: „Brolis labai džiaugėsi, o galiausiai apsiašarojo.“ Darjušas sako, kad ir pats į šią žinią reagavo jautriai – kad laukiasi, žmona jam pranešė grįžusiam iš darbo, tarpduryje.

D.Lavrinovičius atviras – jo dažnai neapleidžia mintis, kad jis galbūt savo vaikams skyrė per mažai dėmesio. Tačiau, kaip sako pats, tam dar turi laiko ir tikisi, kad su trečiąja atžala pavyks viską pakeisti.

„Kartais pagalvoju, kad gal ne viską dariau taip, kaip norėjau. Tiesiog neturėjau tam galimybių. Vaikams negalėjau skirti tiek laiko, kiek norėjau. Čia panašiai kaip su seneliais – jie lepina anūkus labiau nei savo vaikus, nes jie, būdami tėvais, tiesiog negalėjo tiek laiko skirti savo vaikams. Seneliai atsigriebia lepindami anūkus, o aš stengsiuosi tai padaryti su trečiąja atžala“, – juokaudamas kalba D.Lavrinovičius.

Asmeninio albumo nuotr./Darjušas Lavrinovičius su žmona Edita Lavrinovič ir sūnumis Titu ir Darjušu Egipte
Asmeninio albumo nuotr./Darjušas Lavrinovičius su žmona Edita Lavrinovič ir sūnumis Titu ir Darjušu Egipte

Krepšininkas trečiojo vaiko atėjimui į pasaulį ruošiasi labai įtemptai: dėlioja karjeros planus, žmonai pažadėjo, kad vaiko prižiūrėti kelsis kas antrą naktį.

„Dirbsiu ir šoferiu, ir auklyte, ir treneriu, ir patarėju – kiek galėsiu, tiek padėsiu. Bandysiu perduoti viską, ką per gyvenimą išmokau ir sukaupiau. Kiekvienas vaikas – skirtingas. Gal jam mano gyvenimo filosofija nepatiks, mano pareiga padėti, patarti, o vaikų reikalas – padaryti išvadas ir priimti sprendimus“, – svarsto D.Lavrinovičius.

Edita ir Darjušas jau žino, kokia bus vaikelio lytis, tačiau kol kas atskleisti jos nenori. Kokį vardą vaikui skirs, pora dar neapsisprendė – variantų daug, o ir apsispręsti laiko dar yra. Darjušas pasakoja, kad į vardo paieškas įsitraukė daug žmonių, net ir tokių, kurie nieko bendro su šeima neturi.

„Turime išsirinkę vardus favoritus. Esame labai dėkingi, kad mums padėjo tiek daug žmonių – į vardo paieškas įsijungė net ir tie, kurie nėra mūsų šeimos nariai. Platus pasirinkimas, net neįsivaizduoju, kaip išsirinksime tą vienintelį“, – 15min sakė D.Lavrinovičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką