Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 27d. 11:34

Deimantės Andriuškaitės 25-asis gimtadienis: garsių bičiulių sveikinimai ir šokiai iki paryčių

Oksana Pikul-Jasaitienė, Deimantė Andriuškaitė, Baiba Serdiukė-Skurstene
Vinco Alesiaus nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė, Deimantė Andriuškaitė, Baiba Serdiukė-Skurstene

Deimantė Andriuškaitė antradienį, birželio 27-ąją švenčia 25-ąjį gimtadienį. Šia proga ji sau surengė net dvi šventes – penktadienį sostinėje paminėjo su artimiausiomis bičiulėmis, o gimtadienio dieną vyksta pas tėvus į Kauną. „Noriu ar nenoriu, balius būna kiekvienais metais“ – šypsosi ji.

„Nuo vakar vakaro prasidėjo sveikinimai. Labai smagu. Dar iki kol sueis 30 metų džiaugsiuosi, o po to tie skaičiai gal jau pradės kelti baimę“, – kalbėdama su 15min juokėsi Deimantė Andriuškaitė.

Gimtadienis – jai viena maloniausių švenčių, tad kiekvienais metais Deimantė pamini – ar tai būtų vakarėlis su daugybe draugų, ar jauki vakarienė šeimos rate. Šįkart modeliui norėjosi viduriuko – tad surengė jaukų pasibuvimą su artimiausiomis draugėmis bei žada važiuoti pasimatyti ir su tėvais.

„Nori ar nenori, balius gaunasi kiekvienais metais, – juokavo ji. – Praėjusiais metais buvo labai didelis vakarėlis, bet šiemet nusprendžiau, kad noriu ramesnio. Tad penktadienį su tais žmonėmis, su kuriais bendrauju kiekvieną dieną, susitikome restorane, o po to ėjome į klubą, kur šokome iki paryčių. O šiandien vakare važiuosiu pas tėvus į Kauną pabūti.“

Pasak modelio, jai gimtadieninę dovaną išrinkti visuomet lengva – draugams pateikia sąrašą, ko jai tuo metu trūksta iki pilnos laimės: „Visos draugės buvo labai laimingos, kai pasakiau, ko man reikia. Tai dažniausiai būna moteriški dalykai: kosmetika, kurios niekada nebus per daug, taip pat kūno priežiūros priemonės.“

Jubiliatę sveikino ir gražiausius linkėjimus perdavė Oksana Pikul-Jasaitienė, Baiba Skurstene-Serdiukė, Simona Starkutė ir daugelis kitų merginų.

Modelis gimtadienio kadrais dalinasi ir su 15min skaitytojais:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką