Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Deivio aktorinį debiutą stebėjusi Renata Voitechovskaja: „Galėjo būti ir pikantiškesnių scenų“

Renata Voitechovskaja gyrė savo mylimojo Deivido Norvilo-Deivio pirmąjį vaidmenį teatre.
Viganto Ovadnevo nuotr. / Renata Voitechovskaja gyrė savo mylimojo Deivido Norvilo-Deivio pirmąjį vaidmenį teatre.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio vakarą Vilniaus „Domino“ teatre buvo pristatyta didžiausia metų premjera vadinama Adolfo Večerskio režisuota komedija „Daktaras“. Šis spektaklis sutraukė į sceną visą Lietuvos aktorių žvaigždyną.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Charakteringų personažų bei juokingų situacijų gausios komedijos premjeroje pasirodė Saulius Siparis, Andrius Bialobžeskis, Kostas Smoriginas, Eimutis Kvoščiauskas, Edita Užaitė, Toma Vaškevičiūtė ir teatro scenoje debiutavęs dainininkas Deividas Norvilas-Deivis.

Pamatyti „Daktaro“ premjeros susirinko daugybė aktorių draugų ir artimųjų. Iš salės veiksmą stebėjo taip pat šiame spektaklyje vaidinanti Ineta Stasiulytė, atėjusi su Deividu Meškausku, ir Marius Jampolskis, kartu pasikvietęs mylimąją Renatą Uzialkaitę. Dalyje spektaklių I.Stasiulytė pakeis T.Vaškevičiūtę, o M.Jampolskis – A.Bialobžeskį. Premjerą stebėjo ir Irena Starošaitė, Eglė Jackaitė, Dominykas Vaitiekūnas su Justina Žemaityte, Giedrė Balutytė su mama Ona Valiukevičiūte, Donalda Meiželytė su dukra Juta, Aida Žiliūtė ir kiti.

Viganto Ovadnevo nuotr./Spektaklio „Daktaras“ akimirka
Spektaklio „Daktaras“ akimirka

Po spektaklio kaip aktorių debiutavusį D.Norvilą-Deivį raudonų rožių puokšte apdovanojo jo mylimoji Renata Voitechovskaja. Su malonumu spektaklį stebėjusi moteris tikino besididžiuojanti savo vyru. „Man labai patiko. Scenarijų jau žinojau, buvau perskaičiusi, todėl nekilo daug klausimų. Galbūt dėl to, kad premjera, aktoriai iš pradžių buvo nedrąsūs, bet antrame veiksme visi atsipalaidavo ir puikiai pasirodė“, – gerų žodžių negailėjo moteris.

Norėtų pamatyti mylimąjį kine

Pasak Renatos, Deivio repetuojančio namuose ji negirdėjo, nes jis kiekvieną dieną nuo pat ryto skubėjo į repeticijas teatre. „Niekada neabejojau Deivio aktoriniais sugebėjimais ir buvau dėl jo rami. Jis teatre ir anksčiau daug laiko leido, tik kad su operetėmis, miuziklais dirbo, o tokiame spektaklyje dar nevaidino. Labai norėčiau pamatyti jį ir kino ekrane, tik galbūt tai yra labiau mano svajonė negu jo. Kalbant apie vaidybą, esu įsitikinusi, kad jis bet kokiame veikale sugebėtų pasirodyti puikiai“, – teigė R.Voitechovskaja.

Nors Deivio vaidinamas herojus spektaklio „Daktaras“ pabaigoje pasidavė vienos moters kerams, Renata tikino matydama mylimąjį scenoje pavydo nejaučianti. „Kai žiūriu spektaklį, aš nežiūriu į Deivį kaip į savo vyrą, žiūriu spektaklį ir tie žmonės man tėra personažai. Pavyzdžiui, aš, vaidindama miuzikle „Paryžiaus katedra“ turiu princą, o Deivis vaidina Kvazimodą ir kareivį... Mes ten vienas kitam prisipažįstame meilę, bet nemanau, kad dėl to, kas vyksta scenoje, reikia aiškintis namuose ir kelti scenas. Šįsyk, sakyčiau, to flirto galėjo būti ir truputį daugiau“, – juokavo žinoma moteris.

Viganto Ovadnevo nuotr./Spektaklio „Daktaras“ akimirka
Spektaklio „Daktaras“ akimirka

Apie spektaklį

Naujoji komedija „Daktaras“ buvo pastatyta pagal žymaus rašytojo ir dramaturgo Branislavo Nušičiaus pjesę. Jos istorija paini, tačiau šmaikšti ir gyvenimiška – turtingos šeimos galva (S.Siparis) nutaria pasipuikuoti prieš aplinkinius ir nusprendžia savo sūnui (Deiviui) suteikti filosofijos mokslų daktaro išsilavinimą. Tačiau krimsti mokslų jam nelemta, dėl jo lengvabūdiško gyvenimo. Tad mokytis, jo atžalos vardu bei pavarde, išsiunčiamas sūnaus draugas (E.Kvoščiauskas).

Po kelerių metų studijų užsienyje sulaukia grįžtančio sūnaus draugo su filosofijos mokslų daktaro diplomu. Tačiau netikėta telegrama sujaukia turtingo jaunuolio tėvo planus ir atskleidžia tikrąją daktaro laipsnio prie sūnaus pavardės kainą. Įkandin telegramos į namus atskriejęs laiškas pribloškia tėvą... Į jo namus atvyksta... profesorius... marti... ir anūkas?! Ramus tėvo gyvenimas virsta pragaru...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką