Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 2d. 16:58

Deivis teatre debiutuos kaip išpuikusio turtuolio vaikas

Eimutis Kvoščiauskas (kairėje), Saulius Siparis (centre) ir Deividas Norvilas-Deivis
„Domino“ teatro archyvo nuotr. / Eimutis Kvoščiauskas (kairėje), Saulius Siparis (centre) ir Deividas Norvilas-Deivis

Dainininkui Deividui Norvilui-Deiviui (31) šiomis dienomis tenka prisiminti paskaitas ir vaidinimus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, mat atlikėjas su užsidegimu ruošiasi aktoriniam debiutui Vilniaus „Domino“ teatre statomame Adolfo Večerskio spektaklyje „Daktaras“.

„Patekau aš ten, ko gero, po vaidmens miuzikle „Tadas Blinda“. Nežinau, kam kilo idėja mane pasikviesti, ar „Domino“ teatro vadovui Egidijui Baranauskui, ar pačiam A.Večerskiui, nesidomėjau, bet malonu, kad esu pakviestas. Pirmosios repeticijos jau prasidėjo. Esu vaidinęs operetėse, miuzikluose, kur tenka kalbėti rečitatyvu, tad vaidyba lyg ir neturėtų man būti naujiena. Tačiau vis tiek – stipriausia dainininko pusė yra dainavimas, kurio šįsyk teks išvengti“, – pripažino Deivis.

Nuo vaikystės man atrodo, kad Jėzus Kristus kalba Sipario balsu.

Jo teigimu, smagu, kad būsimame spektaklyje, kurio premjera suplanuota balandžio pirmosiomis dienomis, pasirodo ir daug bičiulių – Andrius Bialobžeskis, Marius Jampolskis, Saulius Siparis, Eimutis Kvoščiauskas...

„Beje, Sauliui Sipariui prisipažinau, kad nuo vaikystės man po šiai dienai atrodo, kad Jėzus Kristus kalba Sipario balsu. Taip pamaniau išgirdęs vieną pirmųjų filmų, kuriuose jis vaidino. Nežinau, kiek man tada metų buvo – septyni ar aštuoni, bet įsiminė jo toks gražus balsas! Dabar kartu dirbame ir šis balsas priklauso mano tėčiui! Kompanija tiesiog super, aš padarysiu viską, kas nuo manęs priklauso!“ – žadėdamas atiduoti visą save džiūgavo D.Norvilas.

Būsimas aktorius-debiutantas įkūnija Miloradą, turtingo tėvo sūnų. „Tėčiui iki pilnos laimės reikia, kad jo vaikas turėtų daktaro vardą ir jam ne motais, kad aš nesu sutvertas mokslams ar filosofijai. Tačiau tėtis daro viską savaip. Sakyčiau, kad dėmesio centre visą laiką yra būtent jis, o kiti, kartu ir mano herojus, jį papildome“, – trumpai apie būsimus iššūkius pasakojo Deivis.

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką