Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl buvusio direktoriaus Skirmanto Valiulio mirties LRT keičia programą

Skirmantas Valiulis badautojų namelyje 1991 m.
LRT nuotr. / Skirmantas Valiulis badautojų namelyje 1991 m.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos žmonės liūdi dėl buvusio generalinio direktoriaus Skirmanto Valiulio mirties.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Daugelis LRT žurnalistų buvome jo studentai, kartu dirbome, džiaugėmės jo rašiniais, kuriuose jis nepamiršdavo mūsų pasiekimų ar išsakydavo pastabas. Prisimename jį kaip tikrą LRT patriotą“, – sako LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

Skirmantas Valiulis vadovavo LRT pačiu sunkiausiu jos gyvavimo metu – 1991 sausio 13 d. Jis liko ištikimas laisvam žodžiui, kartu su savo darbuotojais dalyvavo bado akcijoje, reikalaudamas, kad okupantai grąžintų LRT pastatą.

„Nesulaukę S. Valiulio Sausio 13-osios 20-mečio renginiuose, nesuvokėme, kad, deja, daugiau jo nebepamatysime...“, – apgailestauja A. Siaurusevičius.

Savaitgalį LRT programoje – pakeitimai. Bus rodomos laidos, kuriose dalyvavo S. Valiulis.

Šeštadienį 12.15 val.per Lietuvos televiziją bus rodoma laida iš LRT archyvo „Rytas su ...Skirmantu Valiuliu“ (vedėja Liepa Kiauleikytė). Garsią televizijos ir kino asmenybę prisimins Lolitos Bytautaitės vedama laida „Durys atsidaro“ (11.30 val.).

„Kuo toliau, tuo daugiau virtualaus, netikro gyvenimo. Bet išeini, žiūri – žiemą sliekas ant tako raitos...Štai kur tikras gyvenimas“, – Lietuvos televizijos užfiksuotuose kadruose kalba S. Valiulis.

Lietuvos televizijos antrasis kanalas sekmadienį 17.10 val. rodys S. Valiulio atminimui skirtą „Vakaro autografą“ iš LRT archyvų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką