Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 12d. 08:23

Dėl „Dainų dainos“ balsų skaičiavimo – įtarimai

Sasha Son yra vienas realiausių pretendentų į projekto nugalėtojus.
Irmanto Gelūno nuotr./15min / Sasha Son yra vienas realiausių pretendentų į projekto nugalėtojus.

Po LTV konkurso „Dainų daina“ pirmojo turo jau pasigirdo abejonių, ar rezultatai yra objektyvūs.

Pirmąjį turą praėjusį šeštadienį laimėjęs Sashos Son pseudonimu žinomas atlikėjas Dima Šavrovas neslepia džiaugsmo. Tačiau ne visiems atlikėjams pirmasis naujosios laidos turas paliko tik teigiamus įspūdžius. Kai kurie atlikėjai teigia, jog balsavimo sistema kelia abejonių, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Laidoje rezultatai skaičiuojami ne pagal bendrą skambučių skaičių, o pagal balsus, skiriamus už balsavimą įvairiose šalies apskrityse. Pagal „Eurovizijos" balsavimo tvarką primenančią sistemą už daugiausia balsų buvo skiriama po 12, už mažiausią – nulį balų. Vėliau apskričių balsai buvo susumuoti. Taip gautas rezultatas neįtikino kai kurių dainininkų. „Mažesnėse apskrityse maksimaliam balų skaičiui gauti gal užtenka poros šimtų balsų, o didmiesčių apskrityse – poros tūkstančių. Kaip galima juos sulyginti?“ – stebėjosi muzikantai.

Aistros dėl rezultatų netilo ir pasibaigus transliacijai. LTV atstovai net pažadėjo išplatinti tikslius telefonu skirtų balsų skaičius ir išsklaidyti abejones dėl į pusfinalį patekusių kūrinių.

Šio konkurso nugalėtojui bus pasiūlyta dalyvauti „Eurovizijos" konkurse. Tiesa, LRT vadovai iki šiol vis dar laužo galvą, ar mūsų šaliai nederėtų atsisakyti dalyvauti šiame brangiai kainuojančiame konkurse.

Temos: 1 „Eurovizija“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką