Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 14d. 15:03

Dėl „Nerealiųjų” vardo kovos mušeikos Siaurusaičiai ir lyriškieji Šukaičiai

Siaurusaičių šeima
TV3 nuotr. / Siaurusaičių šeima

Praėjusį šeštadienį startavusios spalvingos ir linksmos Lietuvos šeimų varžytuvės „Nerealieji. Lietuvos šeimų lyga” sulaukė ypatingo šalies šeimynėlių susidomėjimo.

Visiems susigundžiusiems išbandyti linksmąsias rungtis skubame priminti, kad laidoje gali dalyvauti ne tik tėčiai, bet ir mamos, ne tik du, bet ir trys ar keturi šeimos nariai!

Šį šeštadienį, sausio 17 dieną, 19.05 val. dalyvių kostiumus matuosis Šukaičiai iš Vilniaus, o jų konkurentais taps TV3 laidos „Skylė sienoj” vedėjas Džiugas Siaurusaitis su sūnumi Roku.

Laidos kūrėjai tęsia pradėtą tradiciją ne tik leisti išbandyti jegas šeimoms iš visos Lietuvos, bet ir supažindinti žiūrovus su garsiomis šeimynėlėmis, praneša TV3.

Šį kartą susikausiančios šeimynėlės ir vėl bus neįtikėtinai skirtingos. Šukaičių atstovai – tėtis Saulius ir dukra Rasuolė lyriška ir meniška šeimyna, mėgstanti buriuoti, dainuoti prie laužo. Tuo tarpu Džiugas ir jo sūnus Rokas – gerokai velnių priėdęs ir pokštus krėsti įpratęs šeimos duetas. Jie žiūrovams pademonstruos savo karinę parengtį, o kamantinėjami laidos vedėjų Andriaus ir Lavijos atskleis, kokių šunybių abu yra prikrėtę. Negana to, tėvas ir sūnus, regis, dalį paslapčių išsiaiškins būtent žaidimo studijoje.

„Tai ką tu mušei?!” – nustebęs sūnaus paklaus Džiugas, įpusėjus pokalbiui apie išdaigas mokykloje.

Laidos dalyviams ir vėl teks išmėginti įvairias naujai sugalvotas „Nerealios“ šeimynos užduotys!

Nerealusis tėtis dalyvius pakvies išmėginti keistą ir juokingą „vienaakį” futbolą bei tradiciškai susirungti finalinėje estafetėje. Įspūdingos akimirkos TV3 žiūrovų laukia ir stebinti, kaip dėl nerealiausiųjų titulo kovojančios šeimynėlės įveikia kitas užduotis – kenčia ledukų šaltį, per minutę, pasitelkdami neįtikėtino dydžio šaukštus mėgina sukimšti jogurtą su želė, spėlioja žodžius, dainuoja, atsakinėja į klausimus ir daro galybę kitų linksmų dalykų.

Temos: 1 Rusai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką