Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 10d. 14:55

Dėl SEL koncerto Klaipėdoje meras su skandalistu Egidijumi Dragūnu susitiks asmeniškai

Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Egidijus Dragūnas

Po skandalo Kaune SEL atlikėjui Egidijui Dragūnui tampa vis sunkiau be trukdžių pasirinkti koncertavimo vietą.

Planuotas liepos 9-osios grandiozinis šou Palangoje buvo atšauktas, kadangi išsišokėlio nesutiko priimti kurorto valdžia. Šią savaitę oficialiai jau buvo skelbiama, kad SEL priims Klaipėda, o didysis koncertas vyks Vasaros estradoje, kuri talpina apie 11 tūkst. žiūrovų.

Leidimą išdavė ir uostamiesčio savivaldybė, tačiau toks sprendimas tenkino ne visus.

Ne ką mažiau skandalingas, taip pat neblaivus policijon prieš kelerius metus patekęs Klaipėdos konservatorių lyderis Naglis Puteikis teigė, kad imsis priemonių prieš tokį uostamiesčio valdžios sprendimą. Anot jo, jų frakcija penktadienį apsisprendė, kad protestuos prieš SEL koncertą.

Nepraustaburnių nepageidauja

„Mes nepritariame mero pozicijai. Necenzūriniais žodžiais Selas įžeidė ne tik žmones, bet ir šalį. Buvo peržengtos visos ribos. Aš pritariu Palangos pozicijai, o Klaipėda tampa kaip surinktuvas visų nešvarumų. Mūsų miestas tampa kaip kultūrinė kloaka, kur renkasi visokie nepraustaburniai ir keikūnai“, – piktinosi N.Puteikis.

Anot jo, žiniasklaidoje skelbiama, kad Selas džiaugsmingai parneša, atsakydamas į tokį Palangos valdžios „iššūkį“, jog žada dar geresnį koncertą Klaipėdoje. Pasak pašnekovo, tai tampa tarsi kokios rungtynės: „Įdomu, ar jis čia dainavimu, ar mikrofono mėtymu stengsis tą veiksmą atlikti.“

Pasak jo, E.Dragūno atsiprašymo nepakanka, atlikėjas esą turėtų kurį laiką išvis atsisakyti koncertuoti. O Klaipėdos valdžia esą savo sprendimu toleruoja bei skatina chuliganizmą.

„Protestuosime. Dar pagalvosime kaip, bet vien žodiniais perspėjimais savivaldybei neapsiribosime. Padarysime tai rimčiau, su plakatais ar panašiai“, – jau kitos savaitės planus braižė Klaipėdos konservatorių lyderis.

Būrimas iš kavos tirščių

Tuo tarpu Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas siūlo susilaikyti nuo politikavimo.

„Artėja rinkimai, kai kam norisi būti matomam. Pas mus yra atsakingi tarnautojai, kurie priima sprendimus. Interpretacijos, kad kažkas kažką gali padaryti, yra būrimas iš kavos tirščių“, – komentavo Klaipėdos meras.

Jis pripažino, kad į planuojamą SEL koncertą žiūri atsakingai ir liberaliai. Meras planuoja susitikti su pačiu E.Dragūnu ir pasikalbėti apie tai, kaip atlikėjas pats žvelgia į susidariusią situaciją ir kaip vertina galimybę koncertuoti uostamiestyje. Jis neatmetė, kad susitikimą planuos asmeniškai, be jokio viešumo.

Kaip palyginimu V.Grubliauskas prakalbo apie nevienpusiškai vertinamą šiuo metu vykstantį Europos „Harley Davidson“ baikerių suvažiavimą Klaipėdos apylinkėse.

„Kai kam gal nepatinka motociklų keliamas triukšmas. Tačiau mes gebame pasirūpinti tvarka, manau, tai didelis gėris Klaipėdai. Kiek šiuo metu yra daug žmonių, sausakimši viešbučiai, daugybė pirkimų maitinimo įstaigose, parduotuvėse“, – teigė V.Grubliauskas.

Anot jo, priimant sprendimus reikia vadovautis dalykiškumu, o ne emocijomis ar politikavimu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką