Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl žaidimo „Burbulas” kretingiškis iššoko pro langą

Žaidimas „Burbulas”
„Lietuvos ryto“ nuotr. / Žaidimas „Burbulas”
Šaltinis: 15min
0
A A

„Jūs net neįsivaizduojat, kaip aš noriu praleisti tris dienas be mobiliojo telefono!“ – lyg susitarę kartojo visi atvykusieji pirmai atrankai į netrukus startuosiantį „Lietuvos ryto” televizijos žaidimą „Burbulas“. Pasiūlymas tris dienas pailsėti nuo telefono, interneto, spaudos, radijo ir televizijos daugeliui susirinkusiųjų pasirodė net svarbiau nei galimybė laimėti žaidimo prizą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Iš visos Lietuvos į atranką suplūdę žmonės stebino savo pasiryžimu patekti į naują projektą, kurio metu po trijų dienų, praleistų užsidarius nuo bet kokio informacijos šaltinio, trims žaidėjams laidoje teks atskirti tikras žinias nuo sumeluotų.

Štai kretingiškis Martynas, iš pajūrio į atranką atvykęs iš vakaro, savo norą dalyvauti „Burbule“ įrodė šuoliu pro langą. „Taip jau atsitiko, kad apsistojau pas bičiulį, kuris, pasakęs „tuoj grįšiu”, užrakino mane namuose ir dingo. Kai supratau, kad tas „tuoj” jau praėjo, o aš pavėluosiu į atranką, nusprendžiau iššokti pro langą“, – ramiai dėstė Martynas ir su šypsena pridūrė, kad aukštas buvęs pirmas.

Kitas pretendentas į žaidimą, atsargos karininkas Šarūnas, prisipažinęs, kad jo dienos nuolat bėga prie įjungto kompiuterio ir televizoriaus, anketą į „Burbulą” užpildė paskatintas savo augintinės. „Maniškė pudelytė, kaip ir aš, mėgsta kompiuterį ir internetą. Vieną vakarą nuėjęs pasidaryti arbatos ir grįžęs prie kompiuterio radau jos atidarytą „Burbulo” anketą. O aš su savo šuneliu niekada nesiginčiju”, – linksmai pasakojo Šarūnas.

Įdomi detalė – norinčių dalyvauti gretose pasitaikė didžiulis būrys verslininkų, pasiruošusių trims dienoms palikti verslus kone likimo valiai ir be gailesčio atsisakyti mobiliųjų telefonų: „Neatsimenu, kada atostogavau”, „Noriu, kad jis neskambėtų nors vieną dieną”, „Nebijau likti be telefono, aš apie tai svajoju!”, „Noriu nieko nežinoti apie tai, kas vyksta ir tiesiog žaisti šachmatais...”, „Žinau, kad pats niekada neišjungsiu telefono net parai”, – tokie ir panašūs tikinimai skambėjo iš solidžių kostiumuotų vyrų lūpų, neslėpusių, kad juos išvargino priklausomybė mobiliesiems telefonams.

Nors pirmoji atranka į žaidimą „Burbulas“ jau įvyko, „Lietuvos ryto“ televizija laukia daugiau pretendentų, norinčių trims dienoms atsiriboti nuo pasaulio. Visi norintys kviečiami užpildyti anketas interneto svetainėje www.lrytas.lt arba tinklaraštyje: http://tvzaidimas.lrytas.lt/. Naujas ir interaktyvus žaidimas startuos rugsėjo antroje pusėje. Kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki ketvirtadienio „Burbulo“ nugalėtojai laimės po kelionę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką