Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aštuonios moterų paslaptys, kurių vyrams jos niekada nepasakys

Romantiškas pasimatymas
123RF nuotr. / Romantiškas pasimatymas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Moterys nuo vyrų skiriasi tuo, kad jos – kur kas kalbesnės ir atviresnės. Tačiau vis tiek esama tokių dalykų, kurių moterys pačios vyrams niekada nepasakys. Taigi kokios tos aštuonios jų paslaptys?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. Moteris nori, kad vyras dažniau imtųsi iniciatyvos

Moterims tai labai svarbu. Joms nepatinka vienoms pačioms viską planuoti, rūpintis visomis buities smulkmenomis, tačiau jos niekada nepasakys vyrui, kad norėtų, jog jis labiau į tai įsitrauktų. Jos nori, kad vyras pats imtųsi iniciatyvos ir neprašytas padarytų ką nors, labiau įsitrauktų į kasdienius šeimos reikalus. Kai vyras imasi iniciatyvos, moteris supranta, kad jis yra atidus, rūpestingas ir nori pats įsitraukti į bendrą gyvenimą. Tad tokios smulkmenos kaip vyro paruošta vakarienė, sudarytas pirkinių sąrašas ar atostogų planavimas moteris labai pradžiugintų.

2. Moteris nori daugiau staigmenų

Beveik visoms moterims patinka staigmenos (jeigu ne, vyras tai jau turėtų žinoti), taigi jos slapčia viliasi, kad jų mylimasis kuo dažniau demonstruotų savo kūrybiškumą ir lepintų ją kad ir mažais siurprizais. Net ir pati mažiausia smulkmenėlė moterį privers pasijusti ypatinga ir mylima, nebūtina tam išleisti kalnus pinigų. Svarbu parodyti dėmesį – kai ji supranta, kaip vyras ją myli ir stengiasi ją padaryti laimingą, jam atsilyginama tuo pačiu.

Shutterstock nuotr./Romantiška iškyla
Shutterstock nuotr./Romantiška iškyla

3. Moteris bijo, kad jos vyrui kita gali patikti labiau nei ji

Tai slapta daugumos moterų baimė, ypač jeigu jos vyras turi draugių moterų arba puikiai sutaria su kolegėmis. Ji bijo, kad ta kita moteris, su kuria jis randa daug bendrų pokalbių temų, jam gali patikti labiau nei ji ir kad tie draugiški santykiai gali peraugti į kai ką rimčiau. Moteris bijo, kad jos vyrą gali pakerėti kita, arba kad jis slapta pradės fantazuoti apie kitą moterį. Tai yra labai įprasta baimė, vienoms ji tūno kur nors giliai širdyje, o kitas kamuoja labiau.

Taip pat skaitykite: 13 paprastų gudrybių, kurios padės gyventi ilgoje ir laimingoje santuokoje

4. Moteris nori, kad vyras būtų nuoširdus

Kiekvienas nori, kad jo gyvenimo partneris visada būtų atviras ir nuoširdus, tai galioja tiek moterims, tiek vyrams. Nė vienam nepatinka būti kvailinamam, tad jeigu suknelė, kurią moteris apsivilko, ją storina, negalima sakyti „atrodai nuostabiai“. Moteris gali atleisti daugybę dalykų, bet tik ne melą. Nepriklausomai nuo situacijos, vyras savo moteriai visada turėtų sakyti tik tiesą, o moteris visada išklausys ir, jei įmanoma, padės spręsti problemą. 

„Shutterstock“ nuotr./Pora
„Shutterstock“ nuotr./Pora

5. Moteris pastebi ir supranta kūno kalbą

Moterų nuojauta išties labai stipri, ypač jei tai liečia santykius. Moteris kitame žmoguje visada pastebi visas smulkmenas ir jas analizuoja, tad jos tikrai supras, jei vyras jaučia simpatiją kolegei, net jeigu ji pati su ja niekada nėra susitikusi. Jeigu tik moteris pastebi ką nors įtartino, tai jos neapleidžia, tad ji dar labiau pradės sekti ženklus.

6. Moteris pritaria, kad vyrui reikia laiko su draugais

Dauguma moterų pritaria tam, kad vyrui reikia laiko, kurį jis praleistų vien vyrų kompanijoje. Moterys kuo puikiausiai supranta, kad jų vyrams ar vaikinams svarbu turėti erdvės, pabūti su draugais ir atritrūkti nuo moters, kad ir kaip jis ją mylėtų. Jeigu moteris priekaištauja dėl to, kad vyras būna su draugais, tai ne todėl, kad jai nepatinka pats faktas, o tai, kad jis neskiria jai pakankamai dėmesio.

7. Moteris nori patikti vyro draugams

Nė viena moteris to nepasakys savo vyrui, tačiau ji iš tikrųjų nori patikti jo draugams. Visos nori, kad jos mylimojo draugai ją laikytų šaunia mergina. Draugai yra labai svarbūs kiekvieno žmogaus gyvenime, tad moteris tikrai nenorėtų, kad jos vyro draugams ji nepatiktų ar dar baisiau – kad jo draugai nuteikinėtų jos vyrą prieš ją. 

8. Moteris nori asmeninės erdvės

Jeigu moteris pasako, kad jai reikia erdvės, tai tikrai dar nereiškia, jog jai atsibodo jos vyras ar juo labiau, kad ji nori skyrybų. Ji paprasčiausiai nori laiko, kurį galėtų skirti savo asmeniniems pomėgiams ir poreikiams, o tai absoliučiai nieko blogo. Asmeninės erdvės reikia tiek moteriai, tiek vyrui, o tai galima puikiai suderinti. Juk galima susitarti, kad kažkurį vakarą kiekvienas veikiate ką norite ir išlošiate abu, arba susiderinti taip, kad kuomet jis susitinka su draugais, jūs susitinkate su savo draugėmis – ir visi patenkinti!

„Shuterstock“ nuotr./Mergina skaito knygą
„Shuterstock“ nuotr./Mergina skaito knygą
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką