Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiausia problema: kaip priaugti svorio (papildyta lapkričio 5 d.)

Eimutis Kvoščiauskas,  Inga Paksaitė-Stumbrienė ir Irūna Puzaraitė
V. Ovadnevo, BFL nuotr. / Eimutis Kvoščiauskas, Inga Paksaitė-Stumbrienė ir Irūna Puzaraitė
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žurnaluose nuolat pasirodo straipsnių apie įvairiausias dietas ir būdus, kaip atsikratyti antsvorio. Tačiau garsūs liekni žmonės žurnalui „Privatu!“ sako, kad gana didelė problema yra ir per mažas svoris. Įžymybės ryžosi pasidalyti savo patirtimi, kaip jie bandė papilnėti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Eimutis Kvoščiauskas (30)
„Mane vadindavo stirna“

„Visą gyvenimą buvau lieknas. Prisipažinsiu: mokyklos laikais dėl savo lieknumo labai išgyvendavau. Ir su didžiausia baime laukdavau pavasario, kai neišvengiamai reikėdavo vietoj ilgų kelnių dėvėti šortus. Didžiausią nerimą keldavo tai, kad ir vėl visi išvys mano lieknas kojas“, – sako aktorius ir buvęs projekto „Kviečiu šokti“ dalyvis E. Kvoščiauskas.

V. Ovadnevo nuotr./Eimutis Kvoščiauskas
Eimutis Kvoščiauskas

Prie šio aktoriaus komplekso prisidėjo ir jo mokyklos draugai, kurie neretai šaipydavosi iš savo bičiulio. Bene skaudžiausias įvykis nutiko paskutiniais mokyklos metais: „Su klase lankėmės Trakuose. Trumpam atsiskyriau nuo visų ir vėliau turėjau vytis grupę. Bėgau klasiokų link, kai išgirdau, kaip vienas iš jų garsiai šaukia: „Žiūrėkit, kokia stirna skuodžia.“ Tokia replika įskaudino mane.“

Eimutis ne sykį bandė priaugti svorio. Ir sportavo, ir valgė per prievartą, tačiau niekas nepadėjo. „Lūžis įvyko tuomet, kai pradėjau vaidinti spektaklyje „Striptizo ereliai“. Ten nugalėjau visus savo kompleksus ir dabar priimu save tokį, koks esu“, – šypteli pašnekovas.

Jurga Anusauskienė (41)
„Net šunys neėsdavo tų papildų...“

Viganto Ovadnevo nuotrauka/Jurga Anusauskienė
Jurga Anusauskienė

„Aš visą gyvenimą sveriu tiek pat – maždaug 48 kilogramus, – sako prodiuserė J. Anusauskienė ir papasakoja apie save graudžią istoriją: – Ilgą laiką mūsų šeima gyveno daugiabutyje, 11 aukšte, todėl tekdavo naudotis liftu. Kaip žinia, tokie daugiaaukščiai namai turėdavo po kelis liftus – didįjį ir mažąjį. Didysis keldavo žmones tik tuomet, kai jų svoris būdavo daugiau nei 50 kilogramų. Aš svėriau 48 kilogramus, todėl manęs liftas nekeldavo. Tekdavo skambinti namiškiams ir prašyti pagalbos.“

Moteris kelis sykius bandė sustambėti. Sportavo, gėrė specialias piliules, tačiau pastangos buvo bevaisės. „Kadaise bendradarbiavau su vienu sporto treneriu. Jis man sukūrė specialią programą, skirtą žmonėms, norintiems priaugti svorio. Gėriau papildus, kurie buvo labai šlykštūs, sportavau, dariau viską, kaip liepta, tačiau svoris nepadidėjo nė gramu. Teko piliules atiduoti gyvūnams. Tačiau net šunys neėsdavo tų papildų...“ – atvirauja J. Anusauskienė.

V. Ovadnevo nuotr./Irūna Puzaraitė
V. Ovadnevo nuotr./Irūna Puzaraitė

Irūna Puzaraitė (21)
„Bandžiau valgyti po 3 cepelinus“

Grupės „Studentės“ dainininkė ir televizijos laidų vedėja I. Puzaraitė nuo mažų dienų buvo liekna it smilgelė. Dėl savo išvaizdos mergina niekada nekompleksavo. Tačiau sunerimti ją privertė gerbėjai, susirūpinę savo numylėtinės išvaizda. Sklandė gandai, kad mergina net susirgo anoreksija. Tačiau Irūna kategoriškai neigia, kad turi problemų dėl svorio. „Sveikata nesiskundžiu, viskas gerai, bet iš tiesų prieš kelis mėnesius numečiau 6 kilogramus. Tai nutiko ne tik dėl šokių – mano ypač aktyvus gyvenimo ritmas“, – tikina pašnekovė.

Kadangi prieš porą mėnesių Irūnos svoris buvo nukritęs iki pavojingos ribos – mergina tesvėrė 42 kilogramus ir 600 gramų, ji ėmė maitintis daugiau nei įprastai. „Valgydavau po 3 cepelinus. Ir šiaip stengdavausi visko prisikirsti. Jau priaugau 2 kilogramus ir šiuo metu sveriu 44. Manau, tai jau visai neblogai“, – džiaugiasi Irūna.

Viktorija Kunauskaitė (22)
„Komplimentas“: perdžiūvusi kaip šakalys

Viena seksualiausių šalies šokėjų V. Kunauskaitė atvira: ji visą gyvenimą buvo ypač liekna. „Ar dėl to kompleksavau? Negalėčiau to pavadinti kompleksu. Tačiau būdavo akimirkų, kai svajodavau būti stambesnė“, – sako projekte „Šok su manimi“ jau ne pirmus metus šokanti pašnekovė.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Mantas Wizard ir Viktorija Kunauskaitė
Mantas Wizard ir Viktorija Kunauskaitė

Mergina niekada nesiėmė drastiškų priemonių siekdama padidinti savo svorį, tačiau vis mėgindavo sustambėti valgydama, kaip pati sako, didelėmis porcijomis.  „Visada valgiau, valgau ir valgysiu daug. Pavyzdžiui, per kartą galiu sukirsti 3–4 mėsainius arba 2–3 cepelinus. Tačiau rezultatas, kurį rodo svarstyklės, niekada nesikeičia. Todėl tiesiog priimu save tokią, kokia esu. Manau, mano ūgio ir svorio santykis yra normalus“, – sako Viktorija.
Paklausta, ar yra girdėjusi ką nors negražaus apie save, V. Kunauskaitė prisipažįsta: „Tu perdžiūvusi kaip šakalys.“ Tai pats bjauriausias „komplimentas“, kurio sulaukiau.“

Inga Stumbrienė (28)
Bandė sustambėti prieš nėštumą

Šiais metais itin suaktyvėjo piktavaliai, kaltinantys verslininkę ir dviejų vaikų mamą I. Stumbrienę mitybos sutrikimais. Nors Inga iš tiesų itin liekna, tvirtina niekada nesirgusi anoreksija. Priešingai – ji esą valgo viską, ko širdis geidžia, ir nesuka galvos dėl figūros, nes paprasčiausiai nestambėja.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Inga Paksaitė-Stumbrienė
Inga Paksaitė-Stumbrienė

Kadaise moteris labai stengėsi priaugti bent kelis kilogramus. „Tai buvo prieš susilaukiant pirmagimės Estelos. Tuo metu gydytojai man pasakė, kad, jei noriu susilaukti sveiko vaikelio, privalau priaugti 5 kilogramus. Per porą mėnesių pasiekiau šį tikslą. Atsimenu, tuo metu stengiausi kuo sočiau valgyti ir kuo mažiau judėti. Manau, būtų neprošal ir dabar priaugti porą kilogramų. Tik bėda, kad aš visiškai nemėgstu lietuviškų patiekalų, kurie yra riebūs ir padėtų man papilnėti“, – kalba Inga.

„Privatu“
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką