Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Didžiųjų pokyčių“ dalyvė dėl kompleksų vengdavo išeiti iš namų

„Didžiųjų pokyčių“ dalyvė Diana Kriučkovienė
TV3 nuotr. / „Didžiųjų pokyčių“ dalyvė Diana Kriučkovienė
Šaltinis: 15min
0
A A

TV3 vasaros projekto „Didieji pokyčiai“ profesionalų komanda padovanojo naują gyvenimą dar vienai dalyvei. 42 metų kaunietei dviejų vaikų mamai ir dviejų mylėtų vyrų išdavystes patyrusiai ir paliktai Dianai Kriučkovienei tik projekto dėka pavyko ištrūkti iš slegiančios kasdienybės karuselės

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Sunkiai prisimenu tuos laikus, kai žvilgsnis į veidrodį ar parduotuvės vitriną suteikdavo pasitikėjimo savimi...“ – su ašaromis akyse prieš projektą kalbėjo Diana.

Ankščiau laiko pasenusi dalyvė dėl dramatiškų išgyvenimų ir patirto streso beveik nebeturėjo dantų. Itin vargingai gyvenanti, sūnų ir dukrą auginanti moteris dėl savo išvaizdos niekaip negali susirasti darbo.

„Kai susitvarkysi dantis, tada ir ateik darbintis“, – ne kartą užgaulius žodžius girdėjo Diana, kurios gyvenimo istoriją TV3 rodys birželio 15 dieną 20 val. „Didžiųjų pokyčių“ laidoje.

Slegiama milžiniškų kompleksų projekto dalyvė net vengdavo išeiti iš namų. Tik įkalbėta vaikų Diana pasiryžo pakeisti savo gyvenimą.

„Dukra pirmoji atbėgo maldauti, kad užpildyčiau projekto anketą ir pabandyčiau vėl tapti laiminga“, – pasakojo moteris.

„Turėčiau būti pavyzdžiu dukrai, bet nesu. Sūnus turėtų prieš save matyti nuostabią, savimi pasitikinčią moterį, bet... Sakoma, jog siela ir vidinis žmogaus pasaulis yra svarbiausia, bet kai negali į save net pažvelgti, koks tuomet gali būti vidinis grožis?“ – apsiašarojusi kalbėjo Diana.

Prieš projektą dalyvė ne tik negalėjo šypsotis, bet ir normaliai valgyti. Dianai buvo reikalinga skubi odontologijos specialistų pagalba, todėl jos pokyčiai prasidėjo odontologijos centre „Denticija“. Čia modernia technika buvo atliktas dantų protezavimas ir estetinis plombavimas. Sunku patikėti, kad moteris, į projektą atėjusi be dantų, po stulbinamų pokyčių gali šypsotis akinamai balta šypsena – tokia, kokias matote Holivudo žvaigždžių nuotraukose!

Klinikos „Sugihara“ plastikos chirurgas Darius Radzevičius dalyvei panaikino raukšles, atliko veido tempimo ir akių vokų pakėlimo operaciją.

Dviejų vaikų mama, kentėjusi dėl per mažo kūno svorio, projekto metu gyveno „Sugiharos“ klinikoje, kur nuo ryto iki vakaro ją prižiūrėjo patyrę specialistai. Dianai sudaryta speciali mitybos ir sporto programa padėjo pasiekti akivaizdžių rezultatų.

Projekto finale moteris atrodė neatpažįstamai – prieš artimuosius stovėjo savimi pasitikinti gražuolė!

„Pamilau save iš naujo, pradėjau ieškotis darbo – ir ne bet kokio, o gerai apmokamo, kad vaikai galėtų manimi didžiuotis“, – išdidžiai pareiškė Diana.

Moteris tiki, jog būdama graži ji ne tik galės kopti karjeros laiptais, bet ir susiras gyvenimo meilę – tokį vyrą, kuris ją mylės ir bus šalia net ir sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis.

„Yra toks posakis: moteris – tai deimantas, o vyras – tai saulės šviesa. Tam, kad deimantas suspindėtų, jam reikia saulės spindulių. Aš pasiilgau susižavėjusių vyrų žvilgsnių. Dabar atėjo mano laimės valanda!“ – tikėjo moteris.

„Didieji pokyčiai“ – trečiadieniais 20 val. per TV3.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką