Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Didžiųjų pokyčių“ dalyvės nebebijo gundyti savo vyrų...

„Didieji pokyčiai“
TV3 nuotr. / „Didieji pokyčiai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Žmonių gyvenimus keičiantis TV3 projektas „Didieji pokyčiai“ įsibėgėja: dar trys dalyvės iš bjauriųjų ančiukų virto kerinčio grožio gulbėmis ir atvertė naują savo gyvenimo puslapį. Iki projekto engtos, patyčias ir užgauliojimus nuolat girdėjusios kompleksuotos moterys realybės šou paliko gražios, švytinčios, pasitikinčios savimi ir, be abejo, laimingos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Vėl jaučiuosi graži ir mylima. Šis projektas – tarsi stebuklas, privertęs eiti į priekį ir kiekvieną dieną džiaugtis gyvenimu“, – sako dvejų metukų sūnų auginanti Eglė Stanevičienė. Depresija, slegianti kasdienybė, menkavertiškumo kompleksai ir savęs gėdijimasis liko moters praeityje.

„Buvau pamiršęs kokia tu graži“, – 30-metei nuo šiol meiliai kartoja mylimas vyras. Eglė pripažįsta – ji visą gyvenimą liks dėkinga projekto „Didieji pokyčiai“ specialistų komandai, ypač – plastikos chirurgui Dariui Radzevičiui, kuriam moteris jaučia pagarbą ir dėkingumą.

Kita moteris, kuriai projektas tapo nepakartojama galimybe pradėti keisti savo dramatišką gyvenimą iš pagrindų – vieną po kito skaudžius smūgius patyrusi Zita Sapronienė. Vaikų mirtys, vyro girtavimas ir vienturtės dukters priklausomybė nuo narkotikų – to projektas pakeisti negalėjo, tačiau Zita tiki, jog nuo šiol ji taps pavyzdžiu savo artimiausiems žmonėms, įrodys, kad galima pakeisti likimą.

„Žodžiais negaliu išsakyti, kiek daug man reiškia šis projektas. Nuolat girdžiu komplimentus dėl išvaizdos ir tai verčia eiti pirmyn“, – pasakoja dalyvė. Moteris prisipažįsta – atjaunėjusi ir išgražėjusi ji savo vyrui pradėjo kelti didesnius reikalavimus. „Kiekvieną dieną jam kartoju – aš ne ta pati moteris, nuo šiol turi stengtis dėl manęs“, – sako savimi pasitikinti moteris.

Viktorija Babaliauskienė – 26 metų trijų vaikų mama – prieš projektą atrodė tarsi būtų 40-ies. Dabar moteris jaučiasi jauna ir patraukli. „Krūtinė, akys, šypsena, veido ir kūno oda, šukuosena – viskas tobula. Kiekvieną rytą nubundu su šypsena, daugiau nebeverkiu“, – sako daugiavaikė mama.

Projektas pakeitė ne tik jos išvaizdą, bet ir vidinę būseną. Anksčiau Viktorija stengdavosi pasislėpti minioje ir vengė bet kokio vyriško žvilgsnio. Nuo šiol ji pasitikinti savimi, komunikabili, flirtuojanti, graži moteris. Prieš projektą dalyvė prisipažino – „santykiai su vyru nieko gero nežada“. Jauna mama vengė švelnumo ir glamonių, o vyro svajonė pamatyti savo žmoną šokančią viliotinį atrodė tuščia. „Viskas apsivertė aukštyn kojomis. Dabar nuolat jam rodau dėmesį, bučiuoju ir viliotinis – joks tabu!“ – džiaugsmu trykšta Viktorija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką